Wieczór kawalerski to tzw. pożegnanie wolności, czyli spotkanie przyszłego Pana Młodego w gronie najbliższych przyjaciół. Oczywiście to wydarzenie zarezerwowane jedynie dla mężczyzn. Tradycyjne wyjście na imprezę do klubu powoli odchodzi do lamusa, a zastępują je pełne emocji atrakcje. Mogą pełnić one rolę prezentu w postaci przeżyć lub wcześniej zarezerwowanego wydarzenia. Jak teraz spędza się wieczór kawalerski? Sprawdziliśmy aktualne trendy i wybraliśmy 3 atrakcje, które pomogą Ci zorganizować udany wieczór kawalerski. Zobacz nasze propozycje!

Gra w paintball

Wśród przeżyć największym zainteresowaniem cieszy się gra w paintball. Właściwie to nie ma czemu się dziwić, ponieważ to świetny pomysł na zabawę dla całej grupy. Koncepcja gry w paintball opiera się na grze zespołowej, więc podczas zabawy nie zabraknie sportowych emocji i radości, niezależnie od tego, która drużyna zwycięży. Instruktor zaproponuje najlepszy scenariusz rozgrywki, następnie panowie zostaną podzielenie na dwie drużyny i rozpoczną zabawę. Udostępnione zostaną także odpowiednio dobrane kombinezony, maski ochronne oraz markery z zapasem kulek z kolorowymi farbami. Pamiętajcie tylko o bezpiecznej odległości, która pozwoli Wam uniknąć bolesnych uderzeń! Za taką odległość przyjmuje się 6 metrów.

Męskie wyjście na gokarty

Udany wieczór kawalerski z pewnością zapewnią gokarty. Wyjście na tor kartingowy to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej imprezy motoryzacyjnej, której realizacja już należy do wysoko budżetowych spotkań, zwłaszcza jeśli czynny udział ma brać w niej kilka-kilkanaście osób. Choć gokarty należą do mniejszych pojazdów, rywalizacja na torze dostarczy prawdziwie motoryzacyjnych i sportowych emocji. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w kaski ochronne i instruktor dopasuje do niego sprzęt. W zależności od lokalizacji tor może różnić się konfiguracją i długością. Dostępne są także tory na świeżym powietrzu i halowe, które umożliwiają organizowanie wieczorów kawalerskich niezależnie od pory roku, czy pogody.

 

Organizatorzy zadbają o świetną zabawę, ale zanim uczestnicy wyjadą na tor, przejdą krótkie szkolenie. Instruktaż to zapoznanie z maszyną oraz zasadami bezpieczeństwa i komunikacji obowiązującymi na torze. Bezpieczeństwo zapewnią także wspomniane wcześniej kaski i bandy wykonane z miękkiego, amortyzującego materiału.

Niezapomniany kawalerski? Postaw na off road!

Organizując wieczór kawalerski, który ma być niezapomnianym przeżyciem, warto wzbogacić go właśnie o off road. Jazda off road to emocjonujące przeżycie, które przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi motoryzacji i trudnych przepraw za kierownicą terenówki. Przejazdy odbywają się terenówkami marki Land Rover Discovery, Suzuki Samurai lub Nissanem Patrolem. Ten ostatni samochód to japoński tytan wśród terenówek. Posiada wszystkie niezbędne akcesoria w trakcie najbardziej wymagającej podróży, tj. wyciągarki, podnośniki, liny, pasy czy łopaty. 

 

Off road to nie tylko okazja, by świetnie się bawić i sprawdzić swoje umiejętności jazdy po trudnym terenie, lecz  także niepowtarzalna okazja, aby podziwiać naturę z innej perspektywy. Off road w górskich lasach, piaszczystej dolinie, a może po torfowiskach? W zależności od wybranej lokalizacji możecie przeżyć zupełnie inną przygodę, a każda z nich zamieni się w pasjonujące wyzwanie!  Wybrana trasa dostarczy również sporej dawki adrenaliny, a wymagające tereny będą wymagały współpracy. Poziom trudności trasy jest dostosowywany do potrzeb i możliwości uczestników, a co ważne, nikt z Was nie musi mieć doświadczenia w tej dziedzinie motoryzacji.

To jak — paintball, gokarty, a może off road? Każda z tych atrakcji pozwoli Wam przeżyć udany wieczór kawalerski! Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę Prezentmarzeń, gdzie pod kategorią Dla Niego lub wśród ekstremalnych pomysłów, na pewno znajdziesz atrakcję, która spełni wszelkie oczekiwania Waszej grupy i przypadnie do gustu przyszłemu Panu Młodemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj