365 dni

365 dni. Michalina Sosna miała zagrać jedną ze znaczących ról. Ostatecznie odrzuciła propozycję Blanki Lipińskiej. Zdradziła nam powody swojej rezygnacji.

Film 365 dni okazał się ogromnym hitem. Produkcja, mimo skrajnych recenzji, dotarła do milionów widzów w kraju i za granicą. Aktorzy wcielający się w główne postacie wyrosły na gwiazdy kina, którymi zaczęły interesować się nie tylko polskie, ale także międzynarodowe media. Michele Morrone regularnie gości na łamach amerykańskich, francuskich czy niemieckich serwisów plotkarskich. Swoje 5 minut za oceanem miała także Anna Maria Sieklucka.

365 dni: Michalina Sosna odrzuciła propozycję roli. Dlaczego?

Okazuje się, że w 365 dniach mogliśmy zobaczyć jeszcze jedną doskonale znaną widzom gwiazdę. Blanka Lipińska chciała, by w jej debiutanckim filmie wystąpiła Michalina Sosna – aktorka znana m.in. z Planety singli, Kogel-mogel 3 czy M jak miłość. Niestety 31-latka odmówiła autorce, o czym opowiedziała naszej reporterce.

Film obejrzałam z ciekawością. Dlatego, że miałam propozycję zagrania jednej z ról w tym projekcie. Fajna postać, dziarska. Dziewczyna też jest dziarska, z pazurem. Już byłyśmy z Blanką po rozmowach na temat tej postaci. Czasem bywa tak, że terminy się nie zgrywają, bo to był wyjazd, zdjęcia były na Sycylii, a ja byłam bardzo podekscytowana tym faktem, że mogę wyjechać na zdjęcia za granicę poza Polskę.

Michalina zdradziła, że miała zagrać Olgę – przyjaciółkę głównej bohaterki. Ostatecznie w tej roli obsadzono Magdę Lamparską.

Czasem jest tak, że pozostawiam losowi to, jak to się ma potoczyć. Widocznie tak musiało być. Magda świetnie zagrała tę rolę. Ja bardzo kibicowałam Magdzie w tym projekcie. Świetnie to wykonała, to brawo. Staram się nie żałować tego, co robię. Natomiast spotkałyśmy się kiedyś z Blanką na imprezie wieczornej, zasiadanej. Pytałam jej czy będą kolejne części. Ona powiedziała, że prawdopodobnie będą się do tego przymierzać. Między słowami popatrzyłyśmy na siebie – kto wie, może jest szansa na jakieś inne role?

Myślicie, że zobaczymy Michalinę w kontynuacji filmu 365 dni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here