Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że od swoich znajomych, krewnych czy koleżanek coraz częściej słyszysz o zakupach modowych przez Internet. Być może masz już za sobą pierwsze zakupy, które w ciekawy, wygodny i oszczędny sposób powiększyły Twoją garderobę. Poznaj 5 aplikacji modowych, które cieszą się opinią najciekawszych do przeglądania czy zamawiania ubrań.

Aplikacje modowe – dlaczego cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Istnieje wiele czynników, które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na popularność e-commerce. Być może w miejscu Twojego zamieszkania masz ograniczony dostęp do butików i sklepów odzieżowych. Tymczasem przez Internet możesz sprowadzić dowolne ubranie nawet z drugiego końca świata. Atutem jest możliwość zestawienia cen. Tak jak porównywarka telefonów kilkoma kliknięciami ułatwia znalezienie najtańszego urządzenia, tak wiele aplikacji i stron internetowych związanych z modą pozwala w krótkim czasie wyszukać najtańsze oferty dotyczące wypatrzonej odzieży.

Ponadto przez Internet oszczędzasz czas. Nie musisz jechać na wielogodzinne zakupy do galerii, a jeśli zamówione ubranie nie pasuje, masz prawo zwrotu. Zero komplikacji, dużo korzyści. Nic więc dziwnego, że z roku na rok rośnie liczba klientek sklepów internetowych. Poznaj zatem 5 aplikacji modowych, z którymi naprawdę można się zaprzyjaźnić.

1. Zalando

Aplikacja Zalando tylko ze sklepu Google Play została pobrana ponad 50 mln razy – mowa zatem o prawdziwym gigancie branży modowej online. Najogólniej rzecz biorąc, aplikacja służy do wyszukiwania i zamawiania markowej odzieży. Obsługa jest intuicyjna, a wybór naprawdę spory. Zalando ułatwia odkrywanie bieżących trendów i dobieranie stylizacji pod kątem własnych preferencji.

2. Zalando Lounge

Oprócz standardowego Zalando istnieje także aplikacja Lounge (z Google Play pobrana ponad 10 mln razy). To nic innego jak outlet znanych marek odzieżowych, w tym bardzo ekskluzywnych. Korzystając z okazji, jesteś w stanie wygenerować oszczędności sięgające 75% względem standardowych cen ubrań. Zalando Lounge oferuje też specjalne promocje czy ukryte wyprzedaże niedostępne dla użytkowników spoza aplikacji.

3. Vinted

Jedną z najpopularniejszych aplikacji zakupowych w Polsce jest Vinted – platforma do wygodnego sprzedawania i kupowania odzieży z drugiej ręki. Instalacja aplikacji grozi… wielogodzinnym przeglądaniem kolejnych kategorii, ponieważ na Vinted można znaleźć naprawdę wiele ciekawych ubrań w dobrym stanie i atrakcyjnej cenie, a serwis promuje przede wszystkim możliwość samodzielnej, wygodnej sprzedaży niepotrzebnych ubrań. Zajrzyj na https://komorkomat.pl/, jeśli chcesz zaopatrzyć się w smartfon z dobrym aparatem. Fotografuj stare czy niepasujące ubrania, oceń ich stan, przygotuj krótki opis i sprzedawaj online bez konieczności wychodzenia z domu.

4. Shein

Do zakupów modowych online poleca się też aplikację SHEIN, którą w samym Google Play pobrano ponad 100 mln razy! Wyprzedaże, trendy czy własny styl – istnieje wiele dróg zakupowych w obrębie tej aplikacji. Codzienne nowości, regularne zniżki i wyprzedaże, a także interaktywna platforma dla użytkowników wyróżniają Shein na tle konkurencyjnych aplikacji modowych.

5. Pinterest

Na koniec warto wspomnieć o aplikacji portalu społecznościowego Pinterest, który upraszcza i przyspiesza poszukiwania inspiracji (modowych, kulinarnych, architektonicznych, ogrodniczych i wielu innych). Właśnie tutaj możesz znaleźć wiele pomysłów na stylizacje, które jednym kliknięciem przypinasz do swojej wirtualnej tablicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj