Agnieszka Kaczorowska o drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska o drugiej ciąży. Gwiazda zdradziła kilka szczegółów. Ma już nawet wybrane imię dla synka – wiemy jakie.

Rodzina Agnieszki Kaczorowskiej lada dzień powiększy się o kolejnego domownika. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Długo wstrzymywała się przed przekazaniem radosnej nowiny światu. Na początku kokietowała internautów sugestywnymi wpisami, aż w końcu oznajmiła światu, że jest w szczególnym stanie.

Agnieszka Kaczorowska o drugiej ciąży

O macierzyńskiej rewolucji opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Kaczorowska zdradziła, jak bardzo różni się jej druga ciąża od pierwszej:

Wszystko jest inaczej. Z jednej strony mam wrażenie, że nie przeżywamy tej ciąży tak bardzo. Wiadomo, że jest Emilka i cały czas się nią zajmujemy. Właśnie nawet wczoraj powiedziałam do Maćka, że nie głaszczemy tyle tego brzucha, nie przytulamy go tak bardzo, bo dzieją się inne rzeczy i to chyba jest normalne. Jeżeli chodzi o samą informację o ciąży, to przyznaję, że przy pierwszej ciąży my tak bardzo chcieliśmy, że mieliśmy wszystko przez panią doktor kontrolowane. Ja nawet nie robiłam testu. Poszłam na badanie krwi, bo to wszystko było tak wyliczone i wiedzieliśmy, że to prawdopodobnie już.

Agnieszka po raz pierwszy miała okazję sprawdzić, jakie emocje towarzyszą podczas wykonywania testu ciążowego:

Tym razem to było dość zaskakujące. Gdzieś tam chcieliśmy, ale mieliśmy na to totalny luz i wolność. W pewnym momencie zrobiłam test ciążowy, totalnie się wzruszyłam, bo pierwszy raz widziałam na teście dwie kreski, więc to było trochę dla mnie nowe. Oboje się popłakaliśmy. Wielkie zaskoczenie, inna radość, taka mniej przewidywalna i od tej pory wszystko jest inaczej.

Gwiazda Klanu ma już pewne przypuszczenia co do płci drugiego dziecka. Wybrała nawet imię:

Mam przewagę na jedną płeć, ale jeszcze nie mówię, bo w połowie marca dopiero dowiemy się na 100%. Wtedy pewnie się podzielę, bo dlaczego nie. My mamy imię dla chłopca. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem. Ta Emilka też tak do nas przyszła w oczekiwaniu, myśmy długo myśleli nad tym imieniem. Więc z imieniem dla drugiej dziewczynki będzie naprawdę kłopot. Zobaczymy.

Jak myślicie, czy Agnieszka urodzi syna, czy córkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here