Agnieszka Kaczorowska, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki

Agnieszka Kaczorowska skomentowała przed naszą kamerą związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Jakie ma rady dla zakochanych? Wróży im udaną relację?

Agnieszka Kaczorowska od wielu lat tworzy bardzo udany związek z Maciejem Pelą. Zakochani poznali się w 2017 roku, a rok później byli już małżeństwem. Ceremonia odbyła się w romantycznej i słonecznej Toskanii, z dala od kamer i fotoreporterów. Zakochani dopiero po fakcie pochwalili się pięknymi zdjęciami z najważniejszego dnia w ich życiu.

W ciągu trzech lat bycia razem przeprowadzili się do nowego domu, wspólnie wychowują swoją córeczkę Emilkę, a już za kilka miesięcy znowu zostaną rodzicami. Tancerkę połączyło z Maciejem płomienne uczucie, które cały czas rośnie w siłę. Przepisem na udaną relację słynna „Bożenka” może podzielić się z innymi gwiazdami. Jakie rady ma dla Julii Wieniawy, która od niedawna jest w związku z dobrym znajomym Agnieszki – Nikodemem Rozbickim?

Agnieszka Kaczorowska o związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Agnieszka jest nie tylko gwiazdą serialu Klan, ale także bardzo utalentowaną i utytułowaną tancerką, co docenili producenci Tańca z gwiazdami. W piątej edycji show Kaczorowska poprowadziła na parkiecie Nikodema Rozbickiego, z którym na planie nawiązała koleżeńską relację. Jak ocenia jego związek z Julią Wieniawą? Czy jej zdaniem pasują do siebie? O tym opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Pasują do siebie. Czy to będzie ten? Nikodem jest w moim wieku, Julia jest sporo młodsza. Myślę, że jeszcze jest trochę czasu na to, że to nie musi to być ten, natomiast niektórzy twierdzą, że lepiej mieć dzieci do 25 roku życia, a tak naprawdę to kobieta musi wiedzieć i czuć, kiedy te dzieci chce mieć. Czy przed 30., czy po 30., czy po 40. – wyznała z rozbrajającą szczerością.

Według gwiazdy, najważniejszy w budowaniu relacji jest spokój:

Tak więc myślę, że Julia przede wszystkim w związku z tym dużym szumem, który się wokół niej dzieje od dłuższego czasu, bo jest bardzo popularna, to na pewno potrzebuje takiej wolności od mediów w tej sferze prywatnej. Myślę, że każdy człowiek tego potrzebuje, taka wolność i ten spokój bardzo sprzyja temu, aby stworzyć dobry, długi i wartościowy związek.

Trzymacie kciuki za związek Nikodema i Julii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj