Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda zdradziła nam termin porodu i opowiedziała o pokoju dla noworodka. Wielka rewolucja w domu aktorki.

Agnieszka Kaczorowska od ponad roku idealnie sprawdza się w roli mamy. Gwiazda serialu Klan od momentu gdy zaszła w pierwszą ciążę chętnie chwaliła się swoimi krągłościami. Swoich fanów nie trzymała długo w niepewności po narodzinach córeczki – od razu pochwaliła się pierwszym zdjęciem Emilki. Od tamtej pory urocza dziewczynka jest główną bohaterką publikacji swojej mamy. Agnieszka szybko stała się także drogowskazem dla młodych mam, które chętnie obserwują jej profil na Instagramie.

Kilka dni temu gwiazda potwierdziła, że razem z mężem Maciejem Pelą spodziewają się drugiego dziecka. O ciąży aktorki plotkowano już pod koniec zeszłego roku, gdy to na swoim profilu opublikowała zdjęcie opatrzone sugestywnym podpisem. Zaledwie kilka tygodni później Kaczorowska oficjalnie potwierdziła szczęśliwą nowinę.

Agnieszka Kaczorowska: termin porodu i pokój dla dziecka

W roli mamy Agnieszka sprawdza się doskonale, co zdecydowanie można zaobserwować w jej social mediach. Miniony rok był dla niej przełomowy i upłynął nie tylko pod znakiem macierzyństwa, ale także kolejnej rewolucji, jaką jest przeprowadzka do nowego domu.

Okazuje się, że życie potrafi sprawiać największe niespodzianki i już za kilka miesięcy nie zabraknie jej kolejnych bardzo pozytywnych wrażeń. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, a o wszystkich swoich obawach i odczuciach opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Jeszcze zanim Emilka skończyła roczek, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcemy drugie dziecko za jakiś czas. Myśleliśmy, że w tym roku, który się zaczął, będę zachodzić w ciążę, a to wydarzyło się parę miesięcy wcześniej. Ale mieliśmy na to taki luz. To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Agnieszka zdradziła termin porodu. Ma wyznaczony niemal na ten sam dzień, co przy pierwszej ciąży:

Dziecko urodzi się w lecie, tak samo jak Emilka, mam nadzieję, że nie w ten sam dzień. Tam będzie naprawdę tydzień czy dwa różnicy, przynajmniej tak z terminu wynika. A wiadomo, że termin nas nie zobowiązuje. Chciałabym jednak, aby dzieci miały w inny dzień urodziny, bo każde dziecko chce mieć taki swój dzień. Więcej fajniej by było, żeby to nie był 26 lipca, no ale zobaczymy.

Gwiazda i jej mąż niedawno zamieszkali w nowym domu. Czy szykują w nim rewolucję?

Niby dopiero go skończyliśmy, a już trzeba robić mały remont. Siedzę w pokoju, który jest gabinetem i takim pokojem gościnnym i miejscem, gdzie jest mnóstwo gratów i suszy się pranie, ale prawdopodobnie tutaj zrobimy pokoik dla dziecka. Chciałabym, żeby to był na początku pokój połączony z pokojem dla gości, żeby została kanapa na której mogą się przespać rodzicie jak przyjadą, więc żeby to miało dwie funkcje. Pokoik na pewno zrobimy, mimo, że różnica jest mała i przez pierwsze 6-7 miesięcy dziecko będzie spało z nami w łóżeczku dostawnym, tak gdzieś trzeba trzymać te rzeczy ciuszki itd. Więc musi mieć swój kącik. A potem to czuję, że jeżeli będziemy chcieli, aby dzieci spały razem w pokoju to później, jak już oboje będą przesypiać całe noce.

Przyszła mama jest świadoma rewolucji, jaką niesie posiadanie dwójki dzieci:

Więc te dwa pierwsze lata trzeba się jakoś przeorganizować. Ja sobie jeszcze kompletnie nie wyobrażam, jak to będzie z dwójką dzieci. Kolejny nieznany etap, ale bardzo ekscytujący.

Cała rozmowa poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here