Agustin Egurrola o synu

Agustin Egurrola o ojcostwie. Zdradził nam, jakim dzieckiem jest jego niespełna roczny synek Oskar. Wspomniał o trudnych początkach.

Agustin Egurrola ostatnio ma sporo powodów do zadowolenia. Pod koniec 2020 roku poślubił partnerkę. Cała ceremonia odbyła się w tajemnicy i z dala od świata mediów. Tancerz o wszystkim poinformował fanów w momencie, który uznał za właściwy. Podobnie było z ciążą jego świeżo upieczonej żony.

Para 7 marca doczekała się synka. Wieść o narodzinach chłopca odbiła się szerokim echem w mediach. Pod adresem Egurroli spłynęło wiele gratulacji od przyjaciół i internautów, którzy śledzą jego poczynania zawodowe. Tu również przystojny Kubańczyk ma się czym pochwalić.

Obecnie uchodzi za jedną z najgorętszych gwiazd TVP. Już we wrześniu będzie najbardziej znanym jurorem w odświeżonej edycji You Can Dance. Razem z Klaudią Antos i Miszą Kostrzewskim będzie oceniał taneczne popisy dzieci w wieku 8-13 lat.

Agustin Egurrola o synu. Jaki jest Oskar?

Agustin w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, jak odnajduje się w roli ojca Oskara. Nie ukrywa, że na początku nie było różowo, ale z czasem wszystko się unormowało i dziś chłopiec dostarcza mu tylko powodów do uśmiechu:

Na początku było trudno, ale teraz jest naprawdę cudownie.

Jego syn dał mu mnóstwo motywacji:

To jest najpiękniejszy czas w moim życiu, Oskar daje dużo radości, dużo siły do działania. Jestem bardzo szczęśliwy.

Jeszcze raz gratulujemy. Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj