Ala Tracz z mamą na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz skomentowała wyniki Eurowizji Junior 2020. Po zakończeniu konkursu udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Podczas rozmowy towarzyszyła jej mama. Jak 10-latka ocenia utwór Valentiny z Francji, który wygrał konkurs?

Nie tak polscy fani Eurowizji wyobrażali sobie finał tegorocznej dziecięcej edycji konkursu. Od miesięcy mówiło się, że Ala Tracz stanie na podium, a nawet zapewni Polsce trzecie z rzędu zwycięstwo. Stało się inaczej. Decyzją widzów i jurorów 10-latka o potężnym głosie zajęła 9. miejsce, zdobywając 90 punktów.

Chociaż występy wszystkich uczestników zarejestrowano wcześniej, a cały konkurs odbywał się zdalnie ze względu na utrudnienia w przemieszczaniu się spowodowane pandemią koronawirusa, Ala Tracz pojawiła się w studiu TVP. Jako jedyna reprezentantka miała okazję uczestniczyć w całym show na miejscu w Warszawie. Po zakończeniu konkursu, na którym zaprezentowała singiel I’ll Be Standing, udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post.

Ala Tracz z mamą o wynikach Eurowizji Junior 2020

Ala w pierwszej rozmowie po ogłoszeniu werdyktu jury i widzów wyznała, że dzisiejszy wieczór dostarczył jej wielu emocji, w tym także stresu:

Bardzo dobrze. Troszeczkę się stresowałam. Ale podobał mi się.

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020

Młodej gwieździe towarzyszyła mama. Pani Anna zdradziła nam, że za kulisami panowała koleżeńska atmosfera. Uczestnicy wspierali się poprzez komunikatory online, a Alę na miejscu dopingował zespół tancerzy, który towarzyszył jej na scenie. Kciuki za Tracz trzymały też Viki Gabor i Roksana Węgiel.

Atmosfera była bardzo sympatyczna, przyjazna. Dzieciaki oglądały, kibicowały, bawiły się tym występem.

Ala skomentowała wyniki Eurowizji Junior 2020. Oceniła też piosenkę, która wygrała konkursu. Jej zdaniem utwór Valentiny z Francji jest cudowny.

Piosenka Francji i Valentiny jest cudowna – przyznała skromna artystka.

Dzięki Ali o tegorocznej edycji Eurowizji Junior mówiło się sporo, a jej udział dostarczył wielu emocji fanom konkursu. Gwiazda The Voice Kids może być z siebie dumna. Pięknie zaprezentowała Polskę na scenie międzynarodowej. Od nas dostaje w pełni zasłużone 1. miejsce.

Cała rozmowa poniżej.

Występ Ali Tracz na Eurowizji Junior 2020:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj