Ala Tracz świąteczna piosenka

Ala Tracz ma za sobą bardzo intensywny czas. Dopiero co zakończyła się jej przygoda z Eurowizją Junior 2020, a już rozpoczęła promocję nowej piosenki, która jest prezentem świątecznym dla fanów. Tym razem nagrała ją w duecie z siostrą Olą.

Ala Tracz ma za sobą bardzo intensywny czas. W październiku wygrała polskie eliminacje na Eurowizję Junior 2020, na której dumnie reprezentowała Polskę. Zmagania zakończyła na 9. miejscu, otrzymując 90 punktów – 44 od widzów i 46 od jurorów. Udział w konkursie wspomina bardzo pozytywnie. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że bardzo cieszy ją wygrana Francuzki Valentiny.

Ala Tracz z siostrą nagrały świąteczną piosenkę

Eurowizja dla Ali to już przeszłość. Obecnie 10-latka ma na celowniku inne projekty. Na początku grudnia w programie Pytanie na śniadanie premierę miał jej nowy utwór. Tym razem Tracz możemy usłyszeć w świątecznej piosence Święta to radości czas, którą nagrała w duecie z siostrą Olą. Idolka nastolatek nie ukrywa, że możliwość wydania nowej piosenki sprawia jej mnóstwo radości.

Jestem bardzo szczęśliwa – przyznała przed kamerą Jastrząb Post.

Mama Ali, pani Anna, wróciła na chwilę do występu na dziecięcej Eurowizji. Podkreśliła, że jej córka włożyła mnóstwo pracy w przygotowania do swojej prezentacji. Finalistka The Voice Kids bardzo chciała, by jej wykonanie I’ll be standing przypadło do gustu widzom w całej Europie. I tak też się stało. Ala otrzymała punkty od wszystkich komisji jurorskich.

Ten czas był bardzo intensywny. Bardzo pracowity. Dbaliśmy o wszystkie szczegóły, Ala bardzo ciężko pracowała, żeby ten występ był naprawdę wspaniały. No i udało jej się, występ był cudowny.

Cała rozmowa poniżej.

 

Świąteczna piosenka Ali i Oli Tracz:

Występ Ali Tracz na Eurowizji Junior 2020:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj