Alicja Szemplińska w pięknych słowach opowiedziała o wsparciu, jakie otrzymuje od kobiet. Jest również wdzięczna fanom Eurowizji za miłe słowa i gesty w czasie oczekiwania na werdykt TVP w sprawie reprezentanta Polski.

12 marca marzenia Alicji Szemplińskiej o reprezentowaniu Polski na Eurowizji w Rotterdamie legły w gruzach. Piosenkarka, której rok temu nie udało się za prezentować utworu Empires przed międzynarodową publicznością, nie dostała drugiej szansy od TVP. Stacja zdecydowała, że do Holandii wyśle innego kandydata. Został nim Rafał Brzozowski z piosenką The ride.

Utwór Rafała budzi sporo emocji wśród fanów Eurowizji, tak samo jak odrzucenie kandydatury Szemplińskiej. Sama Alicja kilka dni przed ogłoszeniem werdyktu w sprawie polskiej piosenki na konkurs, w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że trzyma kciuki za każdego artystę, któremu dane będzie zaśpiewać. Podziękowała też fanom za wsparcie, jakie otrzymuje od miesięcy.

Alicja Szemplińska o wsparciu kobiet i fanów Eurowizji

Śliczna zwyciężczyni The Voice of Poland przekonała się, że siła tkwi w kobietach. Polki wysyłają jej dużo ciepła, wspierają w szczególnych momentach i nie sieją fermentu spowodowanego zazdrością:

Czuję wsparcie. Mam wrażenie, że w tych czasach kobiety muszą się łączyć i wspierać nawzajem. Codziennie to odczuwam na żywo, ale też na mediach społecznościowych jak kobiety potrafią się wspierać. Właśnie bez zazdrości. Ja życzę każdej kobiecie takiego nastawienia.

Alicja jest wdzięczna fanom, którzy solidaryzowali się z nią w czasie oczekiwania na decyzję TVP w sprawie Eurowizji 2021:

Przede wszystkim jestem wdzięczna moim wszystkim fanom, którzy mnie tak czynnie wspierają. Dziękuje Wam za hashtag alicjanaeurowizję2021. Powstało trzy tysiące postów pod tym hashtagiem, co jest niesamowicie wzruszające dla mnie i to wsparcie mnie motywuje. Bez względu na to, co by było ja idę dalej w swoją stronę – skwitowała Ala.

Całą rozmowę z młodą gwiazdą publikujemy poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here