Alicja Szemplińska o The Voice of Poland 11

Alicja Szemplińska skomentowała nową edycję The Voice of Poland. Zwyciężczyni poprzedniego sezonu zdradziła, że ma swojego faworyta, ale ubolewa nad jednym.

Już w najbliższą sobotę poznamy zwycięzcę 11. edycji The Voice of Poland. O główną nagrodę rywalizuje ze sobą czwórka artystów – po jednym z każdej drużyny. Do finału dotarli: Anna Gąsienica-Byrcyn (team Edyty Górniak), Krystian Ochman (Michał Szpak), Jędrzej Skiba (Urszula Dudziak) oraz Adam Kalinowski (Tomson i Baron). O tym, kto wygra widowisko, zdecydują telewidzowie w głosowaniu SMS.

Alicja Szemplińska o The Voice of Poland 11

Okazuje się, że nowy sezon programu TVP bacznie śledzi Alicja Szemplińska, która wygrała poprzednią edycję. Piosenkarka zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że ma swojego faworyta, ale nie zdradzi, za kogo dokładnie trzyma kciuki. Cieszy się, że będzie mogła wesprzeć go w dniu finału, podczas którego zaśpiewa na żywo swoją eurowizyjną piosenkę Empires.

Mam, ale jeszcze nie będę zdradzać, kto jest moim faworytem. Trzymam kciuki za wszystkich finalistów, śledzę program na bieżąco. Ja sama przeżyłam te emocje rok temu, tak więc wiem, jak to jest. Też będę miała okazję wystąpić na finale, bardzo się cieszę, że spotkam ich na żywo i nie mogę się doczekać.

Szemplińska jest pod wrażeniem nowej edycji, głównie ze względu na spore zmiany w zasadach. Smuci ją jednak fakt, że w studiu brakuje publiczności, która mogłaby zagrzewać do walki:

Bardzo podoba mi się ta edycja. To jest ciekawe połączenie, że wracają jurorzy, są nowe emocje, zmiany w tych przyciskach. Bardzo mi się podoba, że to jest wszystko urozmaicone. Szkoda, że nie ma publiczności. To jest największy minus tej edycji, ale wiemy dlaczego. Najważniejsze, że program jest, i że za tydzień już finał.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj