Alicja Szemplińska wykształcenie

Alicja Szemplińska jest tegoroczną maturzystką. Zdradziła nam, jak poszło jej na egzaminach i pochwaliła się, jaki kierunek studiów wybrała. Fani będą zachwyceni planami ambitnej nastolatki.

Alicja Szemplińska brawurowo poradziła sobie we wszystkich programach muzycznych, w których brała udział. W 2019 roku wygrała The Voice of Poland, dzięki któremu zyskała ogromną popularność w kraju. Mimo młodego wieku piosenkarka robi zawrotną karierę, a jej przeboje odnoszą spore sukcesy.

19-letnia gwiazda niedawno musiała stawić czoła jeszcze jednemu wyzwaniu, tym razem pozamuzycznemu. W maju zdawała maturę w szczególnie trudnym dla uczniów pandemicznym okresie. Przygotowania do testów i prezentacji odbywały się zdalnie. Na szczęście wokalistka bez problemu rozwiązała zadania, dzięki czemu bez większych obaw oczekuje na wynik.

Alicja Szemplińska o maturze i studiach

W lipcu Alicja dowie się, jak jej poszło na poszczególnych egzaminach. Jest spokojna o swoje wyniki, o czym opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Były to ogromne emocje. Też było to dla mnie ogromne wyzwanie. Z wieloma zaległościami napisać tą maturę. Ale nie było najgorzej. Myślę, że poszło w porządku. Teraz czekam do lipca na wyniki. I wcale nie nie było aż tak źle.

Jakie plany po maturze ma Alicja? Zamierza iść na studia czy poświęcić się muzyce?

Na ten moment myślę o rozwiązaniu takim, jakim jest studium. Żeby zająć się za dnia muzyką i swoimi kolejnymi utworami. A wieczorami studiować na kierunku wokalno-aktorskim.

Wygląda na to, że Alicję będziemy mogli nie tylko słuchać w rozgłośniach radiowych, ale też oglądać na szklanym ekranie.

Kim jest Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska od najmłodszych lat związana jest z muzyką. Brała udział w najpopularniejszych telewizyjnych shows dla młodych talentów. Publiczność kojarzy ją z Małych gigantów i Hit Hit Hurra, które wygrała, występując m.in. u boku Maryli Rodowicz. Przełomem w jej karierze było zwycięstwo w 10. edycji The Voice of Poland. Na fali popularności wydała single Prawie my i Empires, z którym miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Ostatecznie konkurs anulowano ze względu na pandemię koronawirusa. Obecnie gwiazda pracuje nad solową płytą, którą wyda pod pseudonimem Alicja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj