Izabela Janachowska, Omenaa Mensah

Izabela Janachowska od lat zajmuje się branżą ślubną. Gwiazda w tym sezonie połączyła siły z Omeną Mensah. Prezenterki spotkały się podczas wyjątkowej sesji, na której odwiedziliśmy je z kamerą.

Izabela Janachowska od lat specjalizuje się w urządzaniu ślubów. Kalendarz służbowy najpopularniejszej wedding plannerki w Polsce do niedawna pękał w szwach. Niestety pandemia koronawirusa na kilka długich tygodni ograniczyła jej działalność. Nie oznacza to jednak, że bizneswoman próżnuje. Wręcz przeciwnie – szuka nowych wyzwań, a jednym z nich jest połączenie sił z inną kobietą sukcesu, Omeną Mensah.

Omenaa Mensah i Izabela Janachowska łączą swoje doświadczenia biznesowe. Wkrótce rozpocznie działalność AMANTE, nowa marka odzieżowa Omeny, z szytą na miarę męską garderobą, która dostępna będzie w ofercie ślubnej Concept Store Izabeli Janachowskiej.

Czym jest AMANTE?

To nowa marka krawiecka Omeny Mensah i jej męża, Rafała Brzoski, dedykowana mężczyznom, którzy szukają czegoś więcej niż tylko gotowe ubrania z wieszaka. Brand powstał na bazie doświadczeń i kultury private bespoke tailoring zaczerpniętej z marki OCCHIELLO, którą Omenaa z sukcesem rozwija od blisko dwóch lat.

AMANTE to osobna marka, której bazą będzie MTM, czyli made to measure, co oznacza szycie na miarę. Marka proponuje doskonałe jakościowo tkaniny, zarówno klasyczne jak i sezonowe, od uznanych producentów oraz idealne dopasowanie garnituru do oczekiwań klienta i jego sylwetki. Niewątpliwymi zaletami takiego podejścia do krawiectwa są idealnie leżący garnitur oraz przystępna cena produktu końcowego. AMANTE zaproponuje klientom garnitury w cenach już od 2 500 złotych.

Izabela Janachowska o wspólnym projekcie z Omeną Mensah

Prezenterka telewizyjna razem z mężem prowadzi biznes, który doskonale uzupełni działalność Izy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post obie panie opowiedziały o wspólnym projekcie.

Omenaa Mensah od kilku lat prowadzi z mężem odzieżowy biznes. Jakie garnitury tworzą?

Ja z mężem od kilku lat rozwijamy naszą pasję. Biznes związany z miarowym szyciem garniturów i dlatego, stwierdziłam, że fajnie by było, aby ten pan młody też przy tej pięknej pannie młodej wyglądał idealnie. Żeby wyglądał idealnie nie może kupić garnituru z sieciówki, bo każdy z nas inaczej wygląda. Powinien to być garnitur szyty na miarę. Co jest najważniejsze, dzięki uruchomieniu przez nas kolejnej półki cenowej naszych garniturów, te garnitury już będą w przystępnych cenach w zasadzie dla każdego. Co jest fajne w garniturach to to, że to są tkaniny najwyższej jakości. Domieszka jedwabiu, co sobie ktoś wymarzy.

Iza Janachowska opowiedziała o tym, jak wyobraża sobie współpracę z Omeną.

Wydaje się, że będziemy naprawdę świetnym teamem i dobrym duetem. Omenaa już od lat działa w tym obszarze mody męskiej, w tym szyciu na miarę. Ja zajmuję się ślubami już dobrych kilka lat. Więc połączenie tych dwóch elementów mam nadzieję, że będzie owocne. Ja mam wrażenie, że jak Omenaa się za coś weźmie, to jest to porządnie zrobione. Jest to też podszyte jej dobrym sercem, bo zawsze część dochodów z tych wszystkich przedsięwzięć idzie na cele charytatywne. Ale ona też reprezentuje cudowną jakość. Ona jest wspaniałą osobą i robi wszystko zawsze na 100%. Ja w swoim concept storze chciałabym pokazywać różnego rodzaju produkty i marki, których jestem absolutnie pewna i które przede wszystkim prezentują dobrą jakość. Suknię ślubną ubierze się tylko raz. A taki garnitur może mężczyzną służyć jeszcze na wiele innych okazji, bo one są szyte ze świetnych tkanin, jest świetna jakość tego szycia i kroje. Wierzę w to, że mężczyźni będą czuli się w swoich garniturach tak wyjątkowo, jak kobiety w sukniach ślubnych.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj