Strona główna Pozostałe Idealna kreacja dla Agaty Dudy? Projektantka gwiazd pokazała, w co ubrałaby Pierwszą...

Idealna kreacja dla Agaty Dudy? Projektantka gwiazd pokazała, w co ubrałaby Pierwszą Damę. Klasa i błysk

Ania Cichosz wybrała kreacje dla Agaty Dudy

Agata Duda rzadko popełnia modowe gafy. Projektantka gwiazd, Ania Cichosz, pokazała, w czym najchętniej oglądałaby Pierwszą Damę podczas publicznych wystąpień. Jest z klasą, ale wcale nie ma mowy o nudzie.

Agata Duda przez najbliższe cztery lata będzie pomagała mężowi wypełniać obowiązki związane z prezydenturą. Pierwsza Dama zawsze pojawia się u boku głowy państwa podczas najważniejszych wydarzeń. Uczestniczy nie tylko w krajowych wyjazdach, ale reprezentuje Polskę także na arenie międzynarodowej.

Projektantka gwiazd, Ania Cichosz, o stylu Agaty Dudy

Żona Andrzeja Dudy zawsze zachwyca swoimi stylizacjami. Są one szeroko komentowane przez prasę i rzadko spotykają się z krytyką. Ma ona bardzo trudne zadanie, ponieważ nie może pozwolić sobie na szaleństwa w zakresie stroju, makijażu czy fryzury. Wszystko musi być zgodne z zasadami protokołu dyplomatycznego.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post projektantka gwiazd, Ania Cichosz, zdradziła, w jakich kreacjach chętnie zobaczyłaby żonę Andrzeja Dudy.

Przede wszystkim w stylizacjach, które podkreślą jej urodę. Stylizacje, które jej nie przygaszą, a wręcz wydobędą. Wiadomo, że protokół dyplomatyczny jest ważny i trzeba na niego zwrócić uwagę. Czyli rzeczy, które mieszczą się w protokole dyplomatycznym. Ja myślę, że Pierwszej Damie bardzo dobrze jest w kolorach, nawet intensywnych, ale nie zawsze może sobie na to pozwolić.

Jakie fasony zaproponowałaby żonie prezydenta?

Nowoczesny garnitur typu Chanel, z delikatnym obszyciami w czerni, o nowoczesnym kroju. Jak również garnitur, płaszcz czarny z lekkim połyskiem i o stosownej długości. Można też zaproponować garnitur w kratkę, który byłby idealny dla Pierwszej Damy na różne okazje.

Ania przygotowała kilka propozycji kreacji dla Agaty Dudy, które pochodzą z jej najnowszej kolekcji dostępnej w regularnej sprzedaży. Zaprezentowała je przed naszą kamerą. To klasa w najlepszym wydaniu, ale nie ma tutaj mowy o żadnej modowej nudzie.

Kogo ubiera Ania Cichosz?

Ania Cichosz od lat jest obecna w polskiej modzie. Jej talent doceniło już wiele gwiazd, wśród których warto wspomnieć o Edycie Górniak, Ani Wyszkoni, Joannie Moro i Magdzie Narożnej. Projektantka od lat prowadzi atelier w centrum handlowym Plac Unii City Shopping w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here