Ania Karwan wybaczyła ojcu

Ania Karwan w Tańcu z gwiazdami wybaczyła ojcu to, jak bardzo skrzywdził ją, gdy była jeszcze dzieckiem. Gwiazda po emisji odcinka opowiedziała naszej reporterce, dlaczego zdecydowała się na tak imponujący gest.

Ania Karwan w Tańcu z gwiazdami zdobyła się na imponujący gest. Faworytka 11. edycji programu publicznie wybaczyła zmarłemu ojcu. Zdobyła się na postawę godną podziwu. Po wielu latach, i to na oczach milionów widzów, przyznała, że nie chce już dłużej chować urazy do swojego taty, który mocno zranił ją jeszcze w czasach młodości.

Ania nie miała lekkiego dzieciństwa. Cierpiący na alkoholizm ojciec praktycznie nie był obecny w jej życiu. Dzięki programowi gwiazda zaczęła głośno mówić o swojej traumie z przeszłości. Przyznała, że ma niewiele wspomnień związanych z ojcem. Opowiadając o swoim rodzinnym sekrecie, potrzebowała chwili przerwy.

W życiu przychodzi taki czas żeby powiedzieć „wybaczam”. Bądźmy miłością – powiedziała piosenkarka, dziękując produkcji za przygotowany dla niej materiał o ojcu.

Ania Karwan wybaczyła ojcu. Dlaczego?

Po zakończeniu emisji odcinka gwiazda udzieliła wywiadu naszej reporterce, której już na spokojnie opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na taki krok akurat teraz.

Zupełnie nie jestem osobą, która próbuje nadbudować emocje, aby coś stworzyć. Decyzja o tej dedykacji była trudna, bo wiedziałam, że każdy z naszych uczestników podejdzie prędzej czy później do tej osoby na publiczności, będą mogli się uściskać, powiedzieć sobie, że się kochają. Wiedziałam, że mój tata jako jedyny będzie wyświetlony na zdjęciu, które jak zobaczyłam w takiej wielkości, to zobaczyłam, jakie miał piękne oczy. I jaki w ogóle był przystojny w tym wszystkim i jaka ja jestem do niego podobna. To jest niebywałe. 

Ania stara się zmotywować innych do tego, aby potrafili wybaczać.

Zobaczyłam to dopiero tutaj, bo otworzyłam swoją duszę, odrzuciłam wszystkie złe emocje. Chyba nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego momentu na wybaczenie i wdzięczność. W dodatku na oczach milionów ludzi, dla których chciałam też to zrobić, aby pokazać, że wybaczenie to jest tylko nasza decyzja. To nie jest nic trudnego.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj