Ania Wyszkoni o metamorfozie

Ania Wyszkoni zaprezentowała ostatnio zupełnie odmieniony wizerunek. Nowy wygląd wokalistki był szeroko komentowany przez fanów, a wielu z nich twierdzi, że poddała się operacji plastycznej. Jak tłumaczy się ze swojej metamorfozy?

Ania Wyszkoni to wokalistka z ogromnym scenicznym doświadczeniem. Na dużej scenie zaistniała jako liderka zespołu Łzy. Za jej czasów formacja odnosiła sukces za sukcesem i wylansowała przeboje takie jak Narcyz czy Agnieszka…, które do dzisiaj nucą fani w całym kraju. Później artystka zdecydowała się na solową karierę, co okazało się świetną decyzją. Jej kolejne piosenki szybko podbiły serca słuchaczy i do dziś grane są przez niemal wszystkie rozgłośnie radiowe. Gwiazda regularnie jest zapraszana na największe festiwale.

Ania zawsze może się pochwalić idealnym wyglądem. Jest filigranową kobietą o oszałamiającej, słowiańskiej urodzie. Za każdym razem, gdy tylko pojawia się na scenie, wzbudza zachwyt, a internauci nie szczędzą jej komplementów. Tym większym zaskoczeniem było, gdy po ostatniej metamorfozie pod adresem artystki padło sporo gorzkich słów.

Ania Wyszkoni komentuje swoją metamorfozę

Ania Wyszkoni już kilka razy w swojej karierze zmieniała fryzurę. Pojawiała się w różnych uczesaniach i kolorach włosów. Ostatnio znowu postanowiła zaszaleć z wyglądem. Gwiazda zapuściła włosy i zdecydowała się na grzywkę, ale to nie nowa fryzura najbardziej zwróciła uwagę komentujących przemianę.

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni po metamorfozie

Fani dopatrzyli się zmian na twarzy gwiazdy, które wzbudziły skrajne emocje. Pod zdjęciami wokalistki pojawiło się sporo komentarzy z zarzutami, że Ania skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Wyszkoni odpowiedziała na wszystkie przykre uwagi.

Jakim zabiegom poddaje się piosenkarka?

Ja uważam, że medycyna estetyczna jest doskonałym rozwiązaniem na wiele naszych problemów. Naprawdę. Pomijając zabiegi upiększające, to są zabiegi odżywcze, z których ja korzystam.

Co dokładnie Ania zmieniła w swoim wyglądzie?

Zmieniłam fryzurę, zapuściłam włosy, trochę poćwiczyłam, założyłam aparat na zęby, więc to są wszystko takie małe kroczki, którymi doszłam do jakiejś metamorfozy, i która została w pewien sposób zauważona. Mnie to cieszy, bo nad tą metamorfozą ciężko pracowałam.

Jak zareagowała, gdy zauważyła tak duże zainteresowanie wokół jej wyglądu?

Zauważyłam szum na moim Instagramie i to był dla mnie sygnał, że coś wielkiego się dzieje wokół mnie. Staram się nie czytać, nie przejmować, skupiam się na sobie, moich pasjach, muzyce i rodzinie.

Naszym zdaniem Ania wygląda świetnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj