Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni zaskoczyła wyznaniem o własnym biznesie. Gwiazda ma bardzo ambitne plany i już niedługo planuje otworzyć firmę zgodną ze swoim wykształceniem i zainteresowaniami. Jaką branżę wybrała?

Anna Wyszkoni od lat obecna jest w show-biznesie. Gwiazda swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w latach 90. Popularność zyskała, gdy dołączyła do zespołu Łzy. W 2001 roku Polacy oszaleli na punkcie Agnieszka już dawno… czy Narcyz się nazywam. Od ponad 10 lat gwiazda działa solo. Na swoim koncie ma już 5 albumów. Wszystkie spotykały się z ciepłym odbiorem publiczności. Ostatnio jednak skupia się na zupełnie innej działalności.

Anna Wyszkoni o swojej nowej firmie

Ostatni czas jest bardzo trudny dla show-biznesu. Od kilku miesięcy nie odbywają się koncerty i większość wydarzeń kulturalnych, co jest wielkim ciosem dla artystów utrzymujących się ze swojej działalności muzycznej. Ania ma jednak alternatywę, dzięki której będzie mogła sprawdzić się też w innej branży. Jakiej?

Wyszkoni w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że ostatnio udało jej się obronić dyplom i już powoli szykuje się do startu z własnym biznesem. Wielu fanów piosenkarki będzie zaskoczonych.

Ja w ogóle podglądam wszystkie programy dekoratorskie i związane z projektowaniem, ponieważ to jest moja pasja. Wykorzystałam ten czas pandemii, kiedy zabrano nam koncerty i wyjazdy i zaczęłam się w tym kierunku kształcić. W tej chwili zaczęłam edukację na poziomie zaawansowanym. Przymierzam się do założenia własnej firmy projektowania wnętrz, tak więc jestem tym bardzo podekscytowana i zobaczymy jak to pójdzie. Na razie jestem naprawdę z siebie zadowolona i myślę, że fakt, iż obroniłam dyplom w takim stylu pozwala mi czuć tę dumę.

Czy wokalistka myśli o porzuceniu muzyki na rzecz dekorowania wnętrz?

Absolutnie, to są dziedziny poniekąd pokrewne. Żeby czuć piękno i móc dobierać rzeczy we wnętrzu, trzeba być wrażliwym. Żeby być na scenie, trzeba być jeszcze bardziej wrażliwym. To wszystko świadczy o tym, że jestem wrażliwa na piękno i potrzebuję go wokół siebie. Potrzebuję wnętrz harmonijnych, spokojnych. Ja uwielbiam wnętrza w stylu eco, to jest bardzo mi bliskie, bo ja jestem blisko natury. Ale nie porzucam muzyki, to zawsze będzie moim numerem jeden, ponieważ nic nigdy nie zastąpi mi bycia na scenie i kontaktu z ludźmi i z moją publicznością.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here