Anna Dereszowska, Cezary Pazura

Anna Dereszowska opowiedziała o współpracy z Cezarym Pazurą. Zdradziła nam, jak jej się gra z kolegą z teatru na planie nowego serialu TVN Tajemnica zawodowa.

TVN na wiosnę przygotował dla widzów prawdziwą gratkę. Już dziś swoją premierę będzie miał serial Tajemnica zawodowa, w którym zobaczymy plejadę gwiazd. Jedną z głównych postaci jest Kinga (Anna Dereszowska), która ma romans z Andrzejem (Cerazy Pazura). Tuż przed emisją premierowego odcinka gwiazda zdradziła nam kilka smaczków z planu.

Anna Dereszowska o grze z Cezarym Pazurą w serialu TVN Tajemnica zawodowa

Reporterka Jastrząb Post zapytała Dereszowską o relacje z Pazurą na planie nowej produkcji TVN. Aktorka wyznała, że z Cezarym ma doskonały kontakt prywatnie, a zawodowo nie jest to ich pierwszy raz, gdy występują razem. Anna jest pod ogromnym wrażeniem umiejętności swojego kolegi z Teatru 6. piętro:

My się z Cezarym znamy od dłuższego czasu. Gramy wspólnie w dwóch spektaklach Teatru 6. piętro Bogu Mordu i Ożenku, więc wiedziałam, czego mogę się spodziewać. To jest wybitny aktor, bardzo zdolny, ale postrzegany głównie przez role komediowe. Ja już widziałam namiastkę tego, co potrafi w teatrze, chociaż przy Bogu Mordu państwo się śmieją.

Dereszowska uważa, że Pazura potrafi wywołać w widzach niesamowite emocje:

Przy Ożenku jest taka scena, w której widownia zamiera i pojawia się łezka w oku. Więc ja wiem, że on potrafi zagrać wzruszająco, a tutaj dodatkowo gra… Nie mogę powiedzieć, ale to nie Kinga jest tym czarnym charakterem.

Czekacie na serial Tajemnica zawodowa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj