Anna Maria Jaromin

Anna Maria Jaromin była jurorką w półfinale Mistera Polski 2020. W rozmowie z Jastrząb Post dała do zrozumienia, że znowu jest singielką.

Anna Maria Jaromin 16 stycznia wygrała konkurs Miss Polski. Ślicznotka z Katowic okazała się bezkonkurencyjna. W decydującym starciu nie miała sobie równych. Jurorzy przyznali jej pierwsze miejsce, a tym samym zapewnili bilet na konkurs Miss Universe.

Zanim Anna Maria wystartowała w najpoważniejszym konkursie piękności w kraju, brała udział w innych podobnych projektach, w tym Miss Polski 2018. Szło jej różnie, ale zwykle odnosiła sukcesy. W końcu obok takiej urody i aparycji ciężko jest przejść obojętnie.

Anna Maria Jaromin rozstała się z chłopakiem?

Jaromin w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak zmieniło się jej życie po wyborach miss:

To były bardzo intensywne niecałe 2 miesiące. Bardzo dużo się u mnie wydarzyło i w życiu zawodowym i prywatnym. Ciekawy czas. Bardzo dużo ciekawych ludzi poznałam. Bardzo się cieszę, że mam taką możliwość.

22-latkę na tegorocznym finale Miss Polski wspierał chłopak. Znajomych zachęcał do głosowania, a sam osobiście kibicował panterce podczas wielkiego finału. Czyżby się rozstali? Na to wskazuje jej enigmatyczny komentarz:

Zachowam to na razie dla siebie jeszcze.

Miss Polski 2020 zasiadała w jury półfinału Mistera Polski. Nie ukrywała przed naszą kamerą, że być może któryś z kandydatów skradnie jej serce. Najwyraźniej jest gotowa, by zaufać nowemu mężczyźnie:

A nóż ktoś wpadnie mi w oko. Swoje typy już mam. Jestem też ciekawa jak moi faworyci po zdjęciach wypadną podczas rozmowy, zobaczymy.

Cała rozmowa z Anną Marią Jaromin poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj