Anna-Maria Sieklucka

Anna-Maria Sieklucka zyskała ogromną sławę swoim udziałem w filmie 365 dni. Aktorka mimo wzrostu popularności miała moment załamania. Jak sobie z nim poradziła?

Anna-Maria Sieklucka jest widzom doskonale znana z największego kinowego hitu ostatnich miesięcy, czyli 365 dni. Rola filmowej Laury Biel otworzyła jej drzwi do kariery. Adaptacja bestsellera Blanki Lipińskiej przyciągnęła do kin tłumy fanów. Aktorzy grający główne role spotkali się z ogromną popularnością, której się nie spodziewali. Od momentu premiery filmu Anna-Maria wzbudza ogromne zainteresowanie.

Anna-Maria Sieklucka miała moment załamania

Miniony rok był zdominowany przez pandemię koronawirusa. Choroba na wiele miesięcy skutecznie zamknęła wszystkich w domach. Wiele osób zaczęło pracować zdalnie, a cały show-biznes w jednej chwili stanął w miejscu. Nie odbywały się żadne imprezy branżowe oraz wydarzenia kulturalne. Wszystko stało się chwilę po tym, jak swoją wielką premierę miał film 365 dni.

Anna-Maria Sieklucka bardzo przeżyła czas kwarantanny. Odbił się on niekorzystnie na jej zdrowiu. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Wyznała, że przeżyła moment załamania zaraz po walentynkowej premierze 365 dni, gdy ogłoszono w kraju epidemię i wprowadzono pierwszą kwarantannę. Co się stało?

Przyznam się, że był taki moment. Odczułam go mocno w tym aspekcie, że nas zamykają. Trochę jako społeczeństwo zostały nam narzucone pewnego rodzaju zachowania i ramy, do których musimy się dopasować. To podziałało w mojej głowie tak, że ktoś mi coś nakazuje. Nie komentuję, że coś się działo, bo cały świat się z tym zderzył. Jednakże to mocno działało na moją psychikę i poczułam, że nie jestem w pełni wolnym człowiekiem, ponieważ nie mogę robić wszystkiego, co bym chciała. I nastąpił taki moment, że sobie pomyślałam, że nie dzieje się dobrze. Takie chwile powodują, że uciekamy w takie czarne meandry myśli. Uciekamy w tą swoją czarną sferę i zamykamy się w niej na chwilę krótszą bądź dłuższą.

Jak poradziła sobie z gorszym okresem?

Ważne jest, żeby wtedy pozwolić sobie na to, żeby przepracować ten czas i puścić to wolno. Ja tak zrobiłam. Pomogło. Nie projektować w swojej głowie czarnych wizji i nie nastawiać się na to, że teraz będzie tylko gorzej. Trzeba pomyśleć, co możemy zrobić my dla siebie, żeby ten czas wykorzystać jak najbardziej produktywnie i co zrobić, żeby w myśleniu dostrzegać światło. Po prostu.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj