Anna-Maria Sieklucka o diecie

Anna-Maria Sieklucka zdradziła nam, jaką ma dietę. W czym tkwi sekret jej świetnego wyglądu? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Anna-Maria Sieklucka z przytupem zadebiutowała w show-biznesie. Dzięki roli Laury Biel w 365 dni zwróciła na siebie uwagę widzów z całego świata. Film wyświetlany był nie tylko w Polsce, ale także na zagranicznych platformach cyfrowych. Przez kilka tygodni okupował pierwsze miejsce w rankingu najchętniej oglądanych propozycji Netflixa. W skali roku uplasował się na 4. pozycji najczęściej wyszukiwanych produkcji w Google na świecie.

Popularność Anny-Marii zaowocowała nowymi wyzwaniami zawodowymi. Od piątku będziemy mogli zobaczyć ją w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wkrótce do sieci trafi także nowy serial z jej udziałem, w którym zagrała u boku Kasi Bujakiewicz. Do tego dochodzą sesje zdjęciowe dla najróżniejszych marek i magazynów.

Anna-Maria Sieklucka: waga i dieta gwiazdy 365 dni

Uroda i sylwetka Siekluckiej zachwycają wielu entuzjastów kobiecego piękna. Gwiazda może poszczycić się nienagannymi kształtami. W czym tkwi sekret jej zachwycającego wyglądu? Reporterka Jastrząb Post zapytała Annę-Marię o dietę. Okazuje się, że jest bardzo prosta.

Ja bardzo zdrowo jem. Dobrze się odżywiam, dbam o nawodnieniu organizmu. Pewnie ten stres działa na mój organizm, bo to nie tylko program, ale też inne zawodowe sytuacje powodują, że te kilogramy ze mnie schodzą.

Siekluska na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo sporo schudła, ale sama nie potrafi określić, ile dokładnie kilogramów zgubiła:

Ja tego nie widzę. Nie widzę, że schudłam. Ja się dobrze czuję w swoim ciele i nie jestem w stanie ocenić, czy to jest prawda, że mnie ubyło, czy nie. Nie mam wagi w domu. Nie ważę się.

Ile waży Anna-Maria Sieklucka? Odpowiedź na to pytanie znaleźliśmy na stronie agencji aktorskiej, która reprezentuje gwiazdę. Odtwórczyni roli Lary Biel ma około 160 cm wzrostu i waży około 51 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj