Anna-Maria Sieklucka, Kasia Bujakiewicz

Anna-Maria Sieklucka idzie jak burza. Dopiero co dołączyła do obsady Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a już szykuje kolejne projekty. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Anna-Maria Sieklucka rok temu namieszała w mediach w kraju i za granicą. Wszystko za sprawą roli Laury Biel w ekranizacji powieści 365 dni Blanki Lipińskiej. Produkcja odbiła się szerokim echem na świecie, trafiając na pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych propozycji Netflixa i na czwarte najczęściej szukanych filmów w Google na całym globie.

Na fali popularności Sieklucka wyrosła na jedną z najgorętszych gwiazd show-biznesu. Na Instagramie już dawno przegoniła Julię Wieniawę czy Natalię Siwiec. Jej profil śledzi blisko 3 miliony fanów. Nic dziwnego, że producenci telewizyjnych shows walą do Anny-Marii drzwiami i oknami z ofertami współpracy.

Anna-Maria Sieklucka dostała rolę w serialu z Kasią Bujakiewicz

5 marca Sieklucką zobaczymy w obsadzie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka co tydzień będzie przechodzić metamorfozy i wcielać się w legendy sceny muzycznej. Zaprezentuje się widzom z nowej, nieznanej dotąd strony wokalnej. Jednocześnie będzie realizować jeszcze jeden projekt. Zobaczymy ją w serialu.

Anna-Maria w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wyglądają jej plany na najbliższe miesiące:

Jeżeli chodzi o moje sprawy odpoczynkowe, to to się nie wydarzy, z czego się bardzo cieszę. Szczególnie w tym trudnym czasie pandemii, który na nas wszystkich spadł, czeka mnie działanie teatralne, działanie teatralno-serialowe, ale nie w takim rozumieniu serialu, który stricte zobaczymy przez telewizorami.

Serial, w którym zagra z Kasią Bujakiewicz, powstanie na szczególnych zasadach:

To będzie serial z Kasią Bujakiewicz, który własnym sumptem będziemy tworzyć ze wspaniałym reżyserem i operatorami i całą ekipą nadzorującą.

Do listy obowiązków Anna-Maria musi dopisać plan zdjęciowy do drugiej części 365 dni. Według nieoficjalnych informacji podanych przez jej filmowego partnera, Michele Morrone, pierwszy klaps ma paść w maju:

Są również plany na wejście na plan kolejnej części filmu, w którym miałam przyjemność grać. Nie mogę zdradzić kiedy dokładnie, ale takie plany są. Wiadomo już konkretniej.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj