Anna Popek o Dniu Kobiet w TVP

Jak TVP świętuje Dzień Kobiet? Anna Popek zdradziła, jakie niespodzianki czekają na pracownice i widzki. Stacja przygotowała masę rozczulających niespodzianek.

Anna Popek z TVP związana jest od lat 90. Gwiazda na przestrzeni lat poprowadziła kilka flagowych formatów. Ogromną popularność i uznanie widowni przyniósł jej program Pytanie na śniadanie, z którego odeszła w 2016 roku. Obecnie można oglądać ją na antenie TVP Info i nowego kanału tematycznego – TVP Kobieta.

52-letnia dziennikarka od lat kokietuje męską część publiczności swoim wyglądem. Można odnieść wrażenie, że czas jest dla niej bardzo łaskawy. Popek zachwyca sylwetką i urodą. Złamała serca kilku przystojniaków. Niedawno rozstała się z kolejnym. Chociaż jest singielką, nie narzeka na brak adoratorów w Dniu Kobiet.

Dzień Kobiet w TVP. Anna Popek opowiada, jak świętuje stacja

Anna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak zdobyć jej serce 8 marca. To bardzo proste. Bukiet kwiatów potrafi doprowadzić ją do szaleństwa. To jedna z trzech rzeczy, która rozczula ją najbardziej:

Ja uwielbiam kwiaty. Pod każdą szerokością geograficzną i w każdej ilości kwiaty zawsze sprawiają radość. Nie ma nic piękniejszego jak uśmiech dziecka, gwiazdy i kwiaty. To są trzy najpiękniejsze zjawiska na świecie.

Popek przy okazji zdradziła, jak w TVP obchodzony jest Dzień Kobiet. Stacja nie zapomina o pracownicach. W tym szczególnym dniu czekają na nie kwiaty, słodycze i inne symbole przypominające o ich święcie.

Gdy nagrywaliśmy tę rozmowę, Anna zdradziła, że producenci poszczególnych formatów emitowanych na żywo nie zapomnieli nie tylko o kobietach stojących przed kamerą i pracujących na planie, ale także o swoich widzkach. Gwiazda nie ukrywa, że sama jest inicjatorką kilku pomysłów.

Od rana już w telewizji będą bukiety, więc dbamy o wszystkie panie. Jutro mamy specjalne wydanie, poprosiłam moich szefów, aby na Dzień Kobiet się przygotowali. Będą bukieciki dla tych, które nas oglądają, ja mam ciasteczka, więc będziemy się nawzajem częstować i obdarowywać.

Zobaczcie też, jak Dzień Kobiet świętuje aktorka – Ewelina Ruckgaber.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here