Anna Popek komentuje odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Anna Popek o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP. Jak skomentowała jej rozstanie z pracodawcą? Co uważa na temat decyzji, jaką podjęła i jak komentowana jest jej następczyni w Pytaniu na śniadanie? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP było jednym z najgłośniejszych medialnych rozstań od czasu, gdy szeregi Dzień Dobry TVN opuściła Magda Mołek. Gwiazda po 12 latach z dnia na dzień podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z telewizją publiczną. Jeszcze kilka godzin przed wejściem na antenę w Pytaniu na śniadanie nie była pewna, czy jest to ostatnie wydanie śniadaniówki z jej udziałem. O wszystkim opowiedziała Beacie Sadowskiej (czytaj więcej).

Anna Popek o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP

Na oświadczenie Rogalskiej, w którym poinformowała fanów i przyjaciół o złożeniu wypowiedzenia pracodawcy, odpowiedziało mnóstwo gwiazd. Teraz głos w sprawie zabrała Anna Popek. Prezenterka na prośbę reporterki Jastrząb Post skomentowała decyzję koleżanki z pracy.

Anna Popek i Marzena Rogalska

Anna Popek i Marzena Rogalska

Popek nie ukrywa, że o odejściu Marzeny dowiedziała się z mediów. Zamieszanie, jakie wybuchło wokół gwiazdy, porównała do swojego odejścia z Pytania na śniadanie z marca 2016 roku:

Ja pracuje w TVP Info, czyli w zupełnie innym rejonie telewizji. Dowiedziałam się o decyzji Marzeny z mediów. Pamiętam, jak ja odchodziłam z Pytania na śniadanie. Etap zakończenia współpracy zawsze budzi emocje. Byłam daleka od tych spraw, od tej atmosfery.

Gwiazda nie jest pewna, czy Rogalska podjęła dobrą decyzję, odchodząc z TVP:

Myślę, że koniec jest początkiem czegoś nowego, tak zwykle w życiu się dzieje, chociaż na pewno jest to jakaś zmiana. Jaka będzie? Czy na korzyść czy nie, czas pokaże.

Dziennikarka zdradziła nam, jak w TVP oceniana jest następczyni Marzeny, czyli Izabella Krzan. Okazuje się, że Miss Polonia i prowadząca Koło fortuny na korytarzach zbiera same pochwały:

Nie widziałam jej na żywo. Słyszałam dobre recenzje, że bardzo dobrze sobie poradziła. Spisała się.

Cała rozmowa z Anną Popek poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here