Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej znanych gwiazd, które zaczynały na antenie TVP. Ostatnio stacja dokonała kilku głośnych roszad personalnych. Aktorka przed naszą kamerą odsłania kulisy zwolnień.

Barbara Kurdej-Szatan zawładnęła sercami widzów, gdy tylko pojawiła się w reklamie popularnej sieci komórkowej. Później aktorka dołączyła do obsady uwielbianego przez fanów serialu M jak Miłość. Tam występowała przez kilka kolejnych lat. Chociaż jej postać na samym początku wydawała się być jedynie epizodem, to tak spodobała się widzom, że jej wątek wprowadzono na stałe.

Gwiazda nie tylko pojawiała się w najpopularniejszej telenoweli w kraju, ale także na większości imprez organizowanych przez stację. W zeszłym roku postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy. Wtedy właśnie przyszedł na świat jej długo wyczekiwany synek – Henryk. Aktorka pożegnała się z serialem, a grana przez nią bohaterka, czyli Joasia, wyjechała za granicę. Jeszcze nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy postaci.

Barbara Kurdej-Sztan o zwolnieniach w TVP

Barbara Kurdej-Szatan jest niezwykle aktywna na Instagramie. Aktorka zebrała grono wiernych fanów, którzy cały czas śledzą jej zawodowe poczynania, ale tak samo chętnie podpatrują, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Gwiazda nie boi się głośno wyrażać swojego zdania, nawet gdy miałoby ono budzić kontrowersje i wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post również nie owijała w bawełnę, mówiąc o ostatnich roszadach w TVP:

Ale chcesz, aby oceniła TVP, które wszystkich wyrzuca? Bardzo fajnie, że Piasek będzie w Polsacie, że go przejęli. Super, że Michał Szpak koncertuje w TVN-ie. To są nasze polskie, fantastyczne bardzo lubiane gwiazdy i ja ogromnie im kibicuję i myślę, że się wszyscy ucieszą, jak ich zobaczą.

Według Basi bardzo łatwo można stracić pracę w telewizji publicznej:

To jest oczywiste. Wiadomo, że odświeżanie programu jest fantastycznym argumentem. Oczywiście – odświeżają, ale co tam było pod spodem, to jest chyba oczywista sprawa.

Cała rozmowa poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here