Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska

Barbara Kurdej-Szatan wyprawiła wieczór panieński znanej aktorce. Na imprezie nie zabrakło gwiazd. Mamy zdjęcia z tego wieczoru. 

Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na brak wolnego czasu. Nie tylko spełnia się w roli mamy, ale także realizuje się zawodowo. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści, co jakiś czas pojawia się na planie M jak miłość, a jesienią weźmie udział w 15. sezonie show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Te szczęśliwe dla fanów aktorki wieści przekazano na Instagramie:

Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać. A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie. Przed Wami, pierwsza uczestniczka 15.edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo – Basia Kurdej-Szatan. My nie możemy się już doczekać jej wszystkich wcieleń w programie!

Barbara Kurdej-Szatan wyprawiła wieczór panieński Agnieszce Mrozińskiej

Chociaż Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, niedawno wyprawiła wieczór panieński przyjaciółce, Agnieszce Mrozińskiej. Panie poznały się w Teatrze Roma. Od tego momentu utrzymują przyjacielskie relacje.

Dowodem może być fakt, że to właśnie Basia zorganizowała wyjątkowe wydarzenie dla przyszłej panny młodej. Oprócz niej zaprosiła do klubu inne znane osoby, w tym m.in. Maję Hyży. Nie zabrakło wspólnych toastów ani bajecznie wyglądającego tortu. Było na bogato. Agnieszka postawiła na przepiękną stylizację. Ubrała się w białą kreację z głębokim dekoltem, którą połączyła z welonem. Z kolei pozostałe uczestniczki sięgnęły po ciemne kreacje.

Chociaż data ślubu Agnieszki Mrozińskiej jest utrzymywana w tajemnicy, wiadomo, że aktorka od kilku lat spotyka się z projektantem mody Alexem Caprice. Jak udało się nam ustalić, gwiazda o ślubie dowiedziała się w 5. rocznicę związku. Jej ukochany wcześniej o swoich zamiarach poinformował bliskich. To oni pomogli mu zorganizować prawie całą uroczystość:

Para zdecydowała się na ślub z amerykańskimi zwyczajami. Świadkową będzie Ewa Prus, natomiast druhnami będą Basia Kurdej-Szatan, Maja Hyży i Kamila Kamińska — zdradziło nasze źródło.

Niedawno przyszła panna młoda pochwaliła się na Instastory suknią ślubną. Wybrała model, który z pewnością zachwyci pana młodego i zaproszonych gości. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj