Maja Hirsch, BrzydUla

Jedną z głównych postaci w BrzydUli jest Paula – zakochana po uszy w Marku nowa prezes domu mody Febo&Dobrzański. W postać charakternej Włoszki wciela się Maja Hirsch, która pierwotnie miała zagrać kogoś innego. Zdradziła nam kogo.

BrzydUla po 11 latach doczekała się kontynuacji. W obsadzie drugiej części niezmiennie możemy oglądać tych samych aktorów, co w pierwszym sezonie. Jedną z czołowych postaci jest Paula Febo, którą gra Maja Hirsch. Piękna i sympatyczna aktorka na planie musi zmierzyć się z nieco wyniosłą i arogancką bohaterką. Okazuje się, że pierwotnie producenci mieli względem niej nieco inne plany.

BrzydUla: Kogo miała zagrać Maja Hirsch? To nie ona miała wcielić się w rolę Pauli Febo

Maja Hrisch w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że chciano, by w BrzydUli wcieliła się w postać kochanki Marka (Filip Bobek). Miała zagrać twarz domu mody Febo&Dobrzański, Klaudię, która ma romans z synem właścicieli firmy. Bohaterka, o której mowa pojawiła się w pierwszej serii tylko w kilku odcinkach.

To był hit. Przyszłam na casting do roli kochanki Marka. W pierwszej serii grała to Weronika Książkiewicz. Modelkę Klaudię. Ja przyszłam do tego. Na zdjęcia próbne zaprosiła mnie Małgosia Adamska i Wojtek Smarzowski. Grałam z Filipem Bobkiem scenę Klaudii. I coś tam było, że ja miałam też w jakiś inny serial wejść, oni powiedzieli, że ja wchodzę w ten serial, będą zajęta. I nagle się okazało, że tego serialu nie będzie. Powiedziałam im, że podaję informację iż jestem wolna.

Maja Hirsch i Weronika Książkiewicz na planie BrzydUli

Maja Hirsch i Weronika Książkiewicz na planie BrzydUli

Producenci szybko zwrócili uwagę na temperament Mai i powierzyli jej jedną z głównych ról. Jako Paula, w której żyłach płynie włoska krew, sprawdziła się znakomicie. Na castingu musiała stawić czoła kilku wyzwaniom aktorskim:

I nagle ta Paulina. Narzeczona Marka. Potem przyszłam na drugi casting, zagraliśmy scenę Paulina Marek, jakaś straszna afera, scena zazdrości. Rzucałam w Filipa butem, trzaskałam drzwiami. Fajnie to poszło, no i Paulina.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here