Maja Hirsch o Jacku Braciaku

Serial BrzydUla wystartował ponownie po 10 latach. W obsadzie zabrakło jednej z głównych postaci. Na ekranie nie możemy oglądać już Pshemko, w którego wcielał się Jacek Braciak. Dlaczego nie wrócił do serialu?

Serial BrzydUla, to przede wszystkim opowieść o losach sympatycznej, ale nieco zagubionej w świecie mody Uli Cieplak. W pierwszej serii, która królowała na ekranach ponad 10 lat temu, jej zabawne i wzruszające perypetie widzowie śledzili z zapartym tchem. W produkcji nie brakowało też innych postaci, które mocno zapadły fanom w pamięć.

Podczas reaktywacji serialu na ekranach nie mogło oczywiście zabraknąć Julii Kamińskiej i Filipa Bobka, którzy wcielają się w głównych bohaterów. Ku uciesze fanów w produkcji ponownie pojawiła się jedna z najbardziej charakternych postaci, czyli Paulina Febo – w tej roli możemy oglądać znakomitą Maję Hirsch. Jedną z nielicznych gwiazd, które nie przyjęły oferty powrotu na plan serialu, jest Jacek Braciak.

Maja Hirsch skomentowała odejście Jacka Braciaka z BrzydUli

Kontynuacja kultowego serialu pojawiła się ponownie na ekranach jesienią 2020 roku. Już w premierowych odcinkach zabrakło Pshemko – szalonego projektanta, który był jedną z najbarwniejszych postaci w pierwszym sezonie. Wprowadzał on do serialu wiele pozytywnych emocji i odtwarzał mnóstwo zabawnych scen.

Maja Hirsch w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, dlaczego według niej aktor nie chciał kontynuować współpracy i czy możliwe jest, że zmieni zdanie.

Myślę, że po prostu Jacek Braciak miał inne plany na ten rok. I to o to chodzi. On ciągle kręci jakieś filmy. Chyba zrezygnował z seriali. Mówił o tym. To nie jest jakaś tajemnica. Nawet ostatnio wpadłam na jakiś wywiad, że skończyła mu się cierpliwość. Serial to jest specyficzne medium. W filmie pracuje się troszeczkę spokojniej, inaczej. To jest inny rodzaj reżyserii, inny rodzaj grania, rytmu pracy. W serialu jest szybciej, jest więcej bodźców. To może po prostu komuś nie odpowiadać i myślę, że to to. Chociaż nie napluł nikomu w słuchawkę i nie powiedział nikomu, że nie wróci. Więc ja bym nie stawiała na nim kreski.

Czy jej zdaniem Jacka i jego postaci brakuje w serialu?

Oczywiście, że go brakuje. Mnie jest ciężko mówić, bo ja tam gram. Nawet jak mam ogląd serialu, to też nie umiem go obejrzeć jak ktoś, kto ma dystans normalnego widza. To była niesamowita postać. Ona była tak przekręcona, że tam nie ma takiej postaci. On był absolutnym wariatem. Więc na pewno tego brakuje. Czekamy. Zobaczymy.

Chcielibyście, aby Pshemko powrócił do serialu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj