Cezary Pazura, Małgorzata Rozenek

Cezary Pazury skomentował przed naszymi kamerami to, jak Małgorzata Rozenek i Grzegorz Krychowiak poradzili sobie na planie filmu Druga połowa. Co sądzi o ich umiejętnościach aktorskich?

Film Druga połowa to długo wyczekiwana przez fanów komedia romantyczna, która opowiada o walce dwóch mężczyzn o względy córki trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jednym z nich jest dziennikarz, który ma dosyć napięte stosunki z jej ojcem i za bardzo za sobą nie przepadają. W tej roli zobaczymy na ekranie Jacka Knapa. Drugi to jeden z kadrowiczów, który według trenera byłby idealnym partnerem jego córki. W postać piłkarza wcielił się Maciej Musiał. Selekcjonera i zatroskanego ojca zagrał Cezary Pazura.

Na ekranie swój wielki debiut miał także piłkarz reprezentacji Polski, czyli Grzegorz Krychowiak, który w walce o rolę pokonał Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsneg. Na dużym ekranie przez kilka sekund możemy zobaczyć również Małgorzatę Rozenek jako Olę Wallenberg.

Cezary Pazura ocenił grę aktorską Rozenek i Krychowiaka

Jak debiutujący aktorsko Rozenek i Krychowiak poradzili sobie z grą na dużym ekranie? Cezary Pazura ocenił ich umiejętności w rozmowie z Jastrząb Post. Przyznał, że choć razem nie zagrali ani jednej sceny, to efekt końcowy, który zobaczył na ekranie, ocenia pozytywnie:

Akurat ani z Małgosią, ani z Grzegorzem Krychowiakiem nie miałem scen. Moja rola się ogranicza do trenera, do bycia z zawodnikami, z moją filmową córką i z jej przyszłym ewentualnym narzeczonym. Z tych teaserów, które już widziałem, to świetnie sobie dali radę. Epizod Krychowiaka w sklepie z ciuchami jest naprawdę brawurowy.

Wybierzecie się na film Druga połowa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj