Cezary Pazura

Cezary Pazura od kilkunastu lat jest związany ze swoją żoną Edytą. Aktor zdradził nam, jak układają mu się relacje z teściową. Cała rodzina szykuje się do trzecich urodzin małej Rity. Co zaplanowali na ten dzień?

Cezary Pazura długo nie mógł znaleźć szczęścia w życiu prywatnym. Chociaż jego filmowa kariera układała się znakomicie, to niestety o miłości nie mógł powiedzieć tego samego. Na swoim koncie ma dwa nieudane małżeństwa. Przez długi czas samotnie wychowywał córkę Anastazję. Dopiero u boku trzeciej żony odnalazł szczęście. Aktor związał się z młodszą o 26 lat Edytą, która okazała się być tą jedyną.

Małżonkowie w krótkim czasie doczekali się trojga dzieci. Razem wychowują 12-letnią Amelię, 9-letniego Antosia i najmłodszą Ritę, która będzie lada moment świętowała swoje trzecie urodziny. Twarze maluchów są dobrze znane internautom, ponieważ pociechy znanej pary często goszczą w ich mediach społecznościowych.

Cezary Pazura o relacjach z teściową

Gdy znany aktor związał się z dużo młodszą partnerką, niewiele osób wróżyło, że ich związek przetrwa dłużej. Zakochani szybko jednak udowodnili, że nie jest to przelotna relacja, a prawdziwe uczucie. Dzisiaj stanowią nie tylko wspaniałe małżeństwo i spełniają się jako rodzice. Są również jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.

Cezary w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jak układają mu się stosunki z teściową. W dniu, w którym nagrywaliśmy rozmowę, Pazura była dzień przed urodzinami najmłodszej pociechy:

Super. Jutro przyjeżdżają. Czekamy na nich, będziemy świętować, celebrować trzecie urodziny naszej córeczki. No i teściowie przyjeżdżają. Więc czekam na mamę.

Opowiedział także o tym, jak razem z żoną zaplanowali obchody trzecich urodzin Rity:

W kameralnym gronie. Nam zależy na tym, żeby dziecko czuło, że to jest dla niego wyjątkowy dzień. Nie robimy żadnego spędu towarzyskiego, bo to jest święto dziecka.

A wy jak wspominacie swoje urodziny gdy byliście dziećmi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj