Cleo i Roksana Węgiel

Cleo i Roksana Węgiel planują wydać wspólny singiel. Kiedy powstanie? Jak wyglądało ich spotkanie?

Cleo to artystka, która od dawna jest na fali popularności. Rozpoznawalność przyniosła jej piosenka My Słowianie, którą nagrała razem z Donatanem. Utwór tak spodobał się Polakom, że wspomniany duet zaprowadzili na scenę Eurowizji 2014. Ostatecznie zdobył on 14 miejsce. Piosenka wciąż cieszy się też sporym zainteresowaniem na YouTube, gdzie odtworzono ją ponad 78 mln razy.

Kariera Cleo w ostatnich latach nabrała rozpędu. Piosenkarka jesienią wydała swój trzeci solowy album SuperNOVA, na którym znajduje się wiele tanecznych kawałków takich jak m.in. Łowcy gwiazd oraz Znikam.

Gwiazda od kilku sezonów realizuje się jako jurorka i trenerka w programie The Voice Kids, gdzie bierze pod skrzydła młodych wokalistów. Jest ulubienicą dzieci, a także widzów. Dowodem na to, że cieszy się sporą sympatią wśród oglądających, może być fakt, że to ona zdobyła TeleKamerę 2021 w kategorii juror. Piosenkarka osobiście odebrała wyróżnienie i wyglądała zachwycająco (zdjęcia tutaj)

Cleo i Roksana Węgiel nagrają wspólny singiel. Kiedy powstanie?

Cleo wciąż rozwija się muzycznie, a także nawiązuje współpracę z innymi artystami. Planuje nagrać piosenkę z Roksaną Węgiel, z którą współpracowała na planie teledysku piosenki Kocham. Autorka hitu Łowcy gwiazd w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak wyglądało ich spotkanie:

Już od dawna myślałyśmy, żeby skroić coś razem muzycznie. Ale tak na totalnym spontanie zobaczyłyśmy się właśnie na klipie Kocham.- powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Cleo.

Artystka dodała, że aktualnie Roxie ma mnóstwo obowiązków. Gdy znajdzie chwilę wolnego, zaczną działać. To właśnie wtedy powstanie ich wspólna piosenka:

Coś tam się może skroi. Roxie jest teraz bardzo zajęta, pracuje nad swoim materiałem muzycznym, jest też w programie tanecznym. Czekamy na taką chwilę kiedy będziemy miały więcej czasu na tą muzykę.

Jesteście ciekawi takiego duetu?

Duet Roksana – YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj