Cleo, Edyta Górniak

Cleo zdradziła co myśli na temat współpracy z Edytą Górniak. Czy z jej wypowiedzi wynika, że konflikt obu pań został już zażegnany? Jak wygląda obecnie sytuacja między nimi?

Edyta Górniak i Cleo należą do najbardziej rozpoznawanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Obie panie od kilkunastu miesięcy były niestety w konflikcie. Wszystko zaczęło się od słów wypowiedzianych przez Górniak w jednym z wywiadów.

Starsza koleżanka zarzuciła wtedy Cleo, że ta nigdy jej nie podziękowała za pomoc w angażu w programie The Voice Kids. Przypomnijmy, że diwa była jurorką w pierwszej edycji programu, jednak w późniejszym okresie została zmuszona do rezygnacji z posady z powodu problemów zdrowotnych mamy. Na jej miejscu w ostatniej chwili pojawiła się młodsza piosenkarka i została w show do dziś.

Cleo na zarzuty Edyty odpowiedziała bardzo szybko na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Zdradziła, że było jej ogromnie przykro, ponieważ niejednokrotnie podziękowała artystce.

Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu przypominam Ci dwa prezenty, jakie dostałaś ode mnie dla Ciebie i Twojej mamy z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018 – napisała wtedy.

Cleo o współpracy z Edytą Górniak

Niedawno do mediów trafiła informacja, że konflikt Cleo i Edyty Górniak prawdopodobnie dobiegł końca. Autorka przeboju Za krokiem krok w rozmowie z Jastrząb Post została zapytana o to, co sądzi na temat współpracy z diwą.

Cleo o obecności Edyty Górniak w The Voice of Poland:

Uważam, że świetnie, że pojawiła się w tej dorosłej wersji. Jest naprawdę wspaniałą wokalistką i myślę, że tym dorosłym uczestnikom da naprawdę świetne wskazówki do dalszego rozwoju.

Czy pomimo dawnego konfliktu, Cleo chciałaby stworzyć duet z Edytą?

Może kiedyś tak się stanie, bo czemu nie.

Myślicie, że duet Cleo i Edyta Górniak to dobry pomysł?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here