Cleo

Cleo zdradziła szczegóły dotyczące swojej najnowszej płyty. Czy przeszkodziła jej pandemia koronawirusa? Dlaczego musieliśmy czekać na nią aż 4 lata?

Cleo dała poznać się szerszej publiczności dzięki współpracy z producentem Donatanem. Z piosenką My Słowianie – We Are Slavic reprezentowała Polskę na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek w sieci, jej profil społecznościowy na Instagramie ma prawie milion fanów.

Cleo o najnowszej płycie

Fani z niecierpliwością czekali na jej nowe krążki. Jak donosiły informacje, miały pojawić się dwie płyty jednocześnie. Płyta superNOVA będąca trzecim muzyczny albumem artystki to świat, w którym nie ma ograniczeń dla brzmień i barw. Cleo wykorzystuje w niej nowoczesne światowe rozwiązania, jednocześnie zapewniając sporo tanecznych przebojów. Krążek trafił do sprzedaży 18 września 2020.

Wraz z nią miała być wydana vinyLOVA, która jest powrotem do brzmienia i stylu dawnej Cleo. To muzyczne klimaty lat 50., 60., 70., Połączenie Funk, soul, disco, gospel i r’n’b z ciepłym winylowym szelestem spójnie łączą się w koncept muzycznego vintage. To zwrot o 180 stopni w stosunku do nowoczesnej produkcji superNOVA. Premiera albumu ma odbyć się 20 listopada 2020.

Reporterka Jastrząb Post w wywiadzie z gwiazdą postanowiła zapytać skąd rozbieżności w datach premier obu płyt. Co miało na to bezpośredni wpływ? Cleo o swojej najnowszej płycie:

Miały dzisiaj wyjść dwie płyty jednocześnie. Właśnie Supernova i Winylowa, która jest siostrą Supernovej. Ale sytuacja nam troszeczkę pokrzyżowała plany. Musiałam rozdzielić te siostry. Dzisiaj jesteście świadkiem premiery Supernovej, czyli płyty nowoczesnej.

Jakie emocje towarzyszyły artystce na dzień przed premierą i dlaczego na płycie znalazł się taki repertuar?

Zawsze jestem podekscytowana. Bo to jest praca nie tylko moja, ale również cudownych osób, które ze mną współpracowały. W związku z tym, czuję się bardzo odpowiedzialna za to wszystko, ale również bardzo szczęśliwa. Numery powstały i tak sobie pomyślałam, że jeżeli nowoczesność, to również raperzy. Dlatego, że tym razem hip-hop po raz kolejny jest bardzo świeży i przechodzi czas renesansu. Wydaje mi się, że cudownie uzupełnili koledzy te utwory.

Jesteście fanami Cleo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here