Strona główna Pozostałe Cleo liczy każdą złotówkę. Zdecydowała się na inwestycję, która pochłania sporo pieniędzy:...

Cleo liczy każdą złotówkę. Zdecydowała się na inwestycję, która pochłania sporo pieniędzy: „Studnia bez dna”

Cleo

Cleo tworzy własne studio nagrań. Okazuje się, że w końcu mogła spełnić marzenie z dzieciństwa. Jednak sporo ją to kosztowało. Wokalistka liczy każdą złotówkę.

Cleo to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Z dnia na dzień grono jej fanów rośnie, o czym świadczą liczby na jej profilach społecznościowych. Wychowała się na warszawskim Ursynowie. Zdobyła tytuł magistra inżyniera na SGGW. Jednak nie zdecydowała się iść w kierunku architekta krajobrazu, zajęła się śpiewaniem i robi to z wielką pasją.

Cleo buduje własne studio nagrań

Choć marzeniem gwiazdy od zawsze była chatka w słowiańskim stylu w odludnym miejscu, to aktualnie artystka jest w trakcie budowy nowoczesnego lokum. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że jest ono dla niej szczególnie wyjątkowe ze względu na studio, które się będzie w nim znajdować. To spełnienie jej marzeń z dzieciństwa.

Cleo o swoim domowym studiu nagrań:

Najbardziej nie mogę się doczekać tego studia reklamowego, które jest połączone z domem. To jest marzenie moje od dziecka. Nie tylko scena, ale również prywatne studio nagraniowe. Jako dziecko nie miałam w ogóle warunków do nagrywania i nagrywałam w piwnicy u rodziców, na niecałym metrze kwadratowym. Zawsze myślałam i marzyłam o tym, że fajnie by było mieć własne studio nagraniowe. Marzenie powoli się spełnia. Studio będzie bardzo nowoczesne. Chciałabym, żeby było lekko glamour, natomiast nie przesadzone ilością. Bardzo cenię sobie przestrzeń. Wypoczywam w takiej czystej przestrzeni.

Jaki jest koszt stworzenia takiego studia?

To jest studnia bez dna, jeżeli chodzi o finanse. Ja oczywiście liczę skrupulatnie finanse. Może dlatego, że przeszłam przez czas kiedy naprawdę nie miałam pieniążków. Liczę każdą złotówkę i inwestuję, żeby to studio się pojawiło. Nie jestem w stanie powiedzieć ile to kosztuję, bo buduję też studio, które jest wyjątkowe technicznie. Ponieważ mam przepiękny widok z okna, ono jest przeszklone, w związku z tym musiałam popracować nad tymi walorami akustycznymi. Niełatwa sprawa.

Całość rozmowy w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here