Cleo o współpracy z TVP

Cleo od trzech sezonów jest jurorką The Voice Kids, programu, który jest emitowany na antenie TVP. Czy utożsamia się ze wspomnianą stacją?

Cleo od dawna jest na fali popularności. Rozpoznawalność zdobyła w momencie, w którym w duecie z Donatanem nagrała piosenkę My Słowianie. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Piosenkarka co jakiś czas grywa koncerty. Chociaż pandemia koronawirusa je nieco przyhamowała, pojawiła się na scenie m.in. podczas koncertu sylwestrowego, który organizowała Telewizja Publiczna.

Cleo nie tylko występuje przed publicznością, którą oczarowuje swoim głosem, ale także dzieli się swoimi umiejętnościami wokalnymi z innymi zdolnymi twórcami. Jest jurorką programu The Voice Kids, który możemy śledzić na antenie TVP. Aktualnie jest emitowany trzeci sezon. Nowe odcinki można oglądać co sobotę o godzinie 20:00.

Gwiazda świetnie się sprawdza w swojej roli. Cieszy się ogromną popularnością wśród widzów telewizyjnego show. To oni postanowili jej przyznać TeleKamerę w kategorii juror. Artystka pojawiła się osobiście na gali, gdzie zachwyciła dwiema stylizacjami.

Cleo komentuje współpracę z Telewizją Polską

Cleo w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wypowiedziała się na temat współpracy z Telewizją Polską. Zwróciła uwagę na to, że nie jest związana z żadną stacją telewizyjną, pojawia się tam, gdzie ją zaproszą. Podkreśliła jednak, że bardzo jest przywiązana do uczestników The Voice Kids, których uwielbia:

Ja się pojawiam w każdej stacji telewizyjnej. Co roku od 8 lat w sylwestra gram w innej stacji. Oczywiście, jestem całym sercem z programem The Voice Kids, bo to są moje dzieciaki, które kocham na maksa.

Wiele osób zarzuca Telewizji Polskiej, że ta jest stronnicza i promuje aktualnie panującą władzę. Artystka podkreśliła, że nie wiążę swojej działalności z polityką. Jak więc reaguje, gdy słyszy tak ogromną krytykę stacji TVP?

Nie wiem jak się do tego odnieść. Ja chyba mojej działalności ani muzycznej, ani w ogóle mojej działalności nie wiążę z polityką. Pojawiam się w każdej telewizji. Tam, gdzie chcą usłyszeć moją muzykę, pogadać ze mną, to tam jestem. Zjawiam się.

Jesteście fanami Cleo?

(1) TVP – YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj