Adam Małysz

Adam Małysz z żoną Izą w miniony weekend wydali jedyną córkę za mąż. Przed naszą kamerą opowiedzieli nieco więcej o tym dniu. Jaki prezent ślubny przygotowali dla swojej córki?

Adam Małysz w ostatnim czasie ma wielkie powody do radości. Skoczek nie tylko cieszy się  sukcesów żony, która wczoraj przeszła do kolejnego odcinka Tańca z Gwiazdami, ale wydał swoją jedyną córkę za mąż. Wczorajszy wieczór obfitował na antenie Polsatu w wiele wzruszających chwil. Uczestnicy tańczyli do piosnek o miłości i opowiadali o swoich drugich połówkach. Iza i Adam zdradzili, jak narodziło się ich uczucie. Na antenie puszczono też fragmenty ich ślubu, który odbył się wiele lat temu. Mówiąc o swoich uczuciach, małżonkowie nie potrafili ukryć towarzyszących temu emocji. Widać było, że pomimo upływu lat nadal doskonale się rozumieją.

Iza i Adam w miniony weekend wydali za mąż swoją jedyną córkę – Karolinę. Już od dawna wiadomo było, że szykuje się ona do ślubu. Pandemia jednak skutecznie psuła plany narzeczonym, którzy zaplanowali piękną uroczystość. W końcu jednak udało im się ziścić marzenia i od kilku dni Karolina i Kamil mogą nazywać się małżeństwem.

Adam Małysz zdradził, co podarował córce w prezencie ślubnym

Adam i Iza w sobotę bawili się na weselu córki. Impreza odbyła się w domu weselnym Romeo i Julia w Szczyrku. Było to prawdziwie góralskie wesele z tradycyjną kuchnią, dobrą muzyką i ogromem zabawy. Małżonkowie praktycznie prosto z imprezy popędzili do Warszawy, by Iza mogła się stawić  w kolejnym odcinku Tańca z Gwiazdami. Po programie Małyszowie chętnie udzielali wywiadów, w których opowiadali o ślubie Karoliny. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili oni, co podarowali nowożeńcom w prezencie. Trzeba przyznać, że nie oszczędzali:

To był duży spontan. Prezentem jest to, że rodzice opłacają to wesele. Młodych na to nie stać. Wiem, że nasi swatowie, czyli rodzice Kamila ufundowali młodym podróż poślubną, a my postanowiliśmy, że tradycyjnie, jak za naszych czasów wręczymy im talon na M1. Czyli pierwsze gniazdko. Nie jest jeszcze wybrane, oni jeszcze mają rok studiów, muszę się gdzieś tam określić, co będą chcieli dalej robić, a później postaramy się im w tym pomóc. Oni studiują w Krakowie, więc nie wiadomo, czy to będzie Kraków, Wisła czy Ustroń. Córka szaleje za Austrią i ona chciałaby zamieszkać w Austrii, ale nie wiem, czy będzie nas stać na mieszkanie w Austrii. Ja myślę, że to jest wszystko zależne od tego, co oni będą chcieli robić po studiach i przede wszystkim muszą się dogadać, bo jeśli jedna osoba robi to, druga to, to muszą znaleźć te prace, czy ten biznes w jednym miejscu – zdradził Adam.

Czy była myśl, aby przesunąć wesele przez wzgląd na udział  Izy w Tańcu z Gwiazdami?

Nie było takiej myśli. Dwa lata czeka się na salę weselną. Ja wiem, że gdzieś tam nazwisko Małysz czasem działa, ale nie w tych przypadkach. To jest jedna coś, co się rezerwuje bardzo wcześnie. Wiemy, że te sale, które my mieliśmy są zarezerwowane dwa lata do przodu. Myśmy też rezerwowali dwa lata wcześniej.

Całość rozmowy w materiale wideo.

(838) Co Adam Małysz dał córce w ślubnym prezencie? – YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here