Co Dominika Tajner nosi w torebce?

Dominika Tajner zdradziła nam, co nosi w swojej torebce. Okazuje się, że gwiazda nie mieści się w jednej torbie… To, co przy sobie nosi, może Was nieźle zaskoczyć.

Dominika Tajner cieszy się sporym zainteresowaniem wśród fanów swojego byłego męża. Do show-biznesu trafiła, gdy związała się z Michałem Wiśniewskim. Przez 7 lat była jego żoną. Muzyk nie ukrywał, że to ona wyciągnęła go z życiowego dołka. Dzięki córce Apoloniusza Tajnera wyszedł na prostą, spłacił sporą część długów i wygrał walkę z chorobą alkoholową.

Po rozwodzie z muzykiem Dominika nie straciła sympatii internautów. Wiele osób dalej chętnie zagląda na jej profil na Instagramie, by podejrzeć, co u niej słychać. Fani Ich Troje mocno kibicowali jej, gdy na parkiecie Tańca z gwiazdami walczyła o Kryształową Kulę.

Tajner szybko zdobyła rozpoznawalność i chętnie pojawia się na branżowych imprezach. Reporterka Jastrząb Post spotkała ją na pokazie mody Anny Cichosz i postanowiła zapytać o zawartość torebki.

Co Dominika Tajner nosi w torebce?

Dominika jest aktywna w social mediach i dzieli się z fanami swoją codziennością. Nam postanowiła opowiedzieć, co nosi w swojej torebce. Wiadomo, że każda kobieta ma tam niezbędne akcesoria, bez których nie wyrusza z domu. Okazuje się, że była żona Michała ma ich całkiem sporo i ciężko jej się zmieścić w jednej torbie, dlatego zazwyczaj zabiera ze sobą aż dwie.

W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, co się w nich znajduje, a trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawy zestaw.

Moja torebka wygląda na taką typową damską. Jedna to jest torba na siłownie  i wtedy wkładam tam portfel, okulary i telefon do bocznej kieszeni.

Druga torebka to prawdziwa skarbnica różnych przedmiotów:

A w torebce takiej swojej torebce, to mam dosłownie wszystko – maseczki, długopisy, portfele. Nie to, że mam tyle hajsu. Po prostu tak jak wrzucam, jak zmieniałam to tak zostały obydwa. Ja charakteryzuje się tym, że moja torebka jest zawsze ciężka. Jak daje komuś do potrzymania, to pytają, co ja tam noszę i mówię, że nie wiem.

A Wy co najczęściej nosicie w swoich torebkach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj