Co Kasia Cichopek ma w torebce?

Kasia Cichopek zdradziła, jakie trzy rzeczy zawsze zabiera z domu. Co ma pod ręką w torbie? Jakie kosmetyki zawsze nosi w saszetce? Szczegółami pochwaliła się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Kasia Cichopek w show-biznesie jest od ponad 20 lat. Dokładnie tyle czasu minęło od jej głośnego debiutu w M jak miłość. Pracę w serialu aktorka łączy z innymi aktywnościami zawodowymi i codziennymi obowiązkami. Zdarza się, że do pracy wychodzi wcześnie rano, by poprowadzić Pytanie na śniadanie, a wraca późnym wieczorem. Bez czego nie rusza się z domu?

Co Kasia Cichopek zawsze ma w torebce i kosmetyczce?

Cichopek zawsze ma ze sobą trzy niezbędne rzeczy, które zabiera na plany zdjęciowe, do SPA czy na wielką galę. Tak jak większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez telefonu komórkowego, dzięki któremu jest w stałym kontakcie z rodziną, współpracownikami i z internautami, bez kluczyków do samochodu i portfelu. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską:

Telefon, kluczyki do auta. To są dla mnie dwie bardzo ważne rzeczy, bo dają mi poczucie bezpieczeństwa i wolności. Samochód to w ogóle… Wsiadam, jadę i jestem niezależna. Telefon, bo lubię być w stałym kontakcie z bliskimi i trzymać rękę na pulsie. Ja mam tak wielką torebkę i tak ciężką, że ledwo ją dźwigam. I portfel, to także jest element, który daje mi poczucie bezpieczeństwa.

Kasia Cichopek na zakupach

Kasia Cichopek na zakupach

Elementem, który w swojej torbie ma Kasia jest kosmetyczka, a w niej trzy najpotrzebniejsze jej rzeczy. Cichopek, wychodząc z domu ma przy sobie coś do nawilżania ust, krem do rąk w razie, gdy jej dłonie są suche i tusz do rzęs. W jej zawodzie nie wiadomo, kiedy przydadzą się jej podkreślone i  podkręcone rzęsy.

W kosmetyczce mam balsam do ust – zawsze. Krem do rąk – zawsze. I mam też tusz. Czasem jak jestem niepomalowana, jadę gdzieś na zakupy i nagle ktoś zadzwoni, że podjedzie z kamerą, nagra jedną wypowiedź, jestem taka zdenerwowana, to chociaż rzęsy zrobię i już. Jestem gotowa.

Niezbędnik Kasi, choć jest skromny, to jest bardzo praktyczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj