Czy narzędzia numerologiczne mogą się przydać w życiu zawodowym?

Fascynująca dziedzina jaką jest numerologia może okazać się pomocna nie tylko w życiu codziennym, ale również w pracy zawodowej. W jaki sposób wykorzystać narzędzia numerologiczne w biznesie? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Magia liczb

Ludzie od zarania dziejów zwracali uwagę na znaki. Odnosi się to również do znaków numerycznych jakimi są liczby. I chociaż pierwsze skojarzenie z liczbami prowadzi nas ku królowej nauk czyli matematyce, liczby to też ukryta symbolika oraz wzajemne wibracje. Tym właśnie jest numerologia, która bada znaczenie liczb pod kątem mistycznym oraz analizuje ich wpływ na życie jednostki w otaczający ją świecie. Dziedzinę tę możemy umiejscowić gdzieś między paranauką, ezoteryką, psychologią oraz magią. Kult liczb spotykany jest w większości kręgów kulturowych oraz w wielkich religiach świata – od hinduizmu po chrześcijaństwo. W numerologii dużą rolę przywiązuje się między innymi do liczby powiązanej z datą urodzenia, a także do wibracji imion i nazwisk.

Poznaj swoją wibrację główną

Jednym z najczęstszych powodów dla których przychodzimy na sesję numerologiczną do profesjonalisty w tej dziedzinie jest chęć poznania swojego portretu numerologicznego. Jednym z głównych elementów takiego portretu tworzonego na podstawie liczb jest tzw. wibracja główna. Bazuje ona na dacie urodzenia i determinuje naszą indywidualną ścieżkę życiową. Wibrację główną można obliczyć dodając do siebie cyfry występujące w dacie urodzenia, a następnie sumując cyfry, które pojawiły się w wyniku. Może zdarzyć się też tak, że wynik okaże się być tzw. liczbą mistrzowską, np.11, 22 lub 33. Jeśli Twoją wibrację główną stanowi liczba mistrzowska, musisz wiedzieć, że numerologia przypisuje jej wyjątkowe moce! Nawet najprostsza sesja portretu numerologiczne może przynieść odpowiedzi na nurtujące nas wątpliwości, pytania oraz życiowe dylematy dotyczące właściwie wszystkich aspektów codzienności.

Nie tylko sprawy sercowe czy zdrowotne

Nierzadko zdarza się tak, że do numerologa trafiają osoby, które poszukują inspiracji w życiu zawodowym. Jeśli prowadzisz firmę i czujesz, że Twoje pomysły przestały przynosić spodziewane efekty lub też pragniesz rozszerzyć swoją działalność biznesową, jednak nie masz pewności w którym kierunku dalej pójść – sesja portretu numerologicznego może okazać się pomocna. Innym narzędziem, które może zainspirować Cię do nowych działań jest też sesja czytania Kronik Akaszy. Są to księgi, które stanowią swoiste archiwum ludzkich dusz, w których zapisane zostały wszystkie przeszłe, teraźniejsze oraz przyszłe zdarzenia dotyczące każdego z nas. Wiedzę zawartą w Kronikach Akaszy można wykorzystać też w życiu zawodowym – np. poprzez otwarcie zapisów dotyczących konkretnego miejsca pracy oraz innej przestrzeni fizycznej powiązanej z wykonywaną przez nas pracą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here