Roksana Węgiel o swojej ostatniej metamorfozie

Roksana Węgiel od swojego debiutu w 2018 roku dorasta na oczach tysięcy fanów. Obecnie ma zaledwie 16 lat, jednak jej wizerunek sceniczny może sugerować, że jest dużo starsza. Czy jej dojrzały wygląd to wina telewizji?

Roksana Węgiel w 2018 roku zgłosiła się na jeden z castingów do programu The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno oczarował jurorów swoją interpretacją utworu Halo, który w oryginale śpiewała Beyonce. Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak i to  pod jej okiem przez kolejne tygodnia walczyła o miejsce w finale. W ostatnim odcinku edycji, w którym został wyłoniony zwycięzca, wykonała aż trzy piosenki, w tym premierowy singiel Żyj. W głosowaniu telewidzów zajęła pierwsze miejsce.

Wokalistka w krótkim czasie urosła do rangi gwiazdy. 21 września 2018 roku TVP ogłosiła, że to właśnie ona będzie reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Junior. To była najlepsza z możliwych decyzji, ponieważ Roksana zajęła pierwsze miejsce. Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa. Nastolatka regularnie pojawia się w kampaniach reklamowych wielkich marek, a także grywa koncerty.

Roksana Węgiel o wkraczaniu w dorosłość

Przez ostatnie 3 lata fani z uwagą obserwowali, jak Roksana zamienia się w piękną kobietę. 11 stycznia będzie świętowała swoje 17 urodziny, co oznacza, że dzieli ją zaledwie krok do osiągnięcia pełnoletności, z którą nabędzie wiele przywilejów, ale i na jej barki spadną dodatkowe obowiązki.

Wiele osób zauważyło, że w ostatnim czasie wokalistka przeszła niemałą metamorfozę, przez którą wygląda o wiele dojrzalej niż na swój wiek. W rozmowie z Jastrząb Post wyjaśniła, z czego może wynikać to mylne przekonanie. Czy spieszy jej się do dorosłości?

Totalnie nie śpieszy mi się do dorosłości. Ten czas tak szybko ucieka. Pamiętam, jak będąc małą dziewczynką, mówiłam, że jeszcze tyle czasu do osiemnastki, a to już za półtora roku. Naprawdę bardzo szybko ten czas leci. Niektórzy mówią, że wyglądam na dużo starszą osobę, ale myślę, że telewizja też robi swoje, bo jednak wszystko w ekranie wygląda inaczej.

W tym roku Węgiel nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Regularnie koncertuje, a oprócz tego została prowadzącą You Can Dance – Nowa generacja. Jest również gwiazdą tegorocznego VoiceStar Music Camp. Oczekując na drugi turnus, udała się do fryzjera, który zadbał nie tylko o kondycję jej włosów, ale i pomalował odrosty. W nowej fryzurze prezentuje się pięknie, choć wielu fanów zauważyło, że przez nią wygląda dużo poważniej.

Roksana ma świadomość, że nie do końca wygląda na swój wiek, jednak nie zgadza się z twierdzeniem, jakoby miała się specjalnie postarzać.

Ja też mam świadomość tego, że nieraz w ekranie wyglądam starzej, niż na żywo. Ale ja się czuje na swój wiek i nic na siłę. Nie uważam, że się postarzam.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj