Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem i jednocześnie szukasz pomysłu na oryginalny upominek dla aktywnej osoby, ciekawym wyborem może być sprzęt marki Xonix. Zegarki tej firmy wyposażone są w mnóstwo użytecznych funkcji, które powinny przypaść do gustu każdej wysportowanej osobie, zarówno miłośnikom joggingu, jak i wielu innych form sportowych aktywności. To sprzęt w stylu retro, z elektroniczną tarczą, dostępny w niezwykle przystępnych cenach.

Styl wykonania

Ze względu na specyficzny sposób wykonania, zegarki Xonix w sposób szczególny powinny przypaść do gustu osobom preferującym styl retro, które kiedyś już korzystały z zegarka wyposażonego w elektroniczną tarczę lub o takim zegarku zawsze marzyły. Elektroniczny wyświetlacz w połączeniu z charakterystyczną obudową i elastycznym paskiem wykonanym z tworzywa sztucznego to ciekawa kombinacja stylu lat 80. XX wieku z funkcjami powszechnie dziś stosowanymi w nowoczesnych zegarkach typu smartwatch czy smartband. Jeśli zatem szukasz alternatywy dla nowej generacji urządzeń parowanych z telefonami komórkowymi, dobrym wyborem może być właśnie sprzęt marki Xonix. Zegarki tej firmy są tanie i mogą być dobrym pomysłem na skromny, ale i jednocześnie przydatny upominek, zwłaszcza dla seniora.

Oferowane funkcje

Poza oryginalnym wyglądem i przystępną ceną, największym atutem zegarków Xonix jest duża różnorodność oferowanych przez nie funkcji. Większość zegarków tej firmy to sprzęt dedykowany osobom aktywnym, uprawiającym sport lub po prostu dbającym o dobrą kondycję i zdrowie, regularnie spacerującym czy biegającym. W związku z tym standardowo są one wyposażone w takie funkcje jak minutnik czy alarm. Wiele z nich ma wbudowany również pulsometr – do pomiaru aktualnego poziomu pulsu, funkcję pomiaru wskaźnika BMI czy pamięć treningów, łącznie z sumowaniem spalonych podczas ćwiczeń kalorii. Jeśli szukasz na prezent zegarka z krokomierzem, również możesz postawić na sprzęt Xonix. Zegarki elektroniczne tej marki zwykle wyposażone są także w chronograf i datownik. Poza tym są sprzętem odpornym na zachlapanie, w którym bez obaw można się kąpać lub brać prysznic.

Znalezienie dobrego pomysłu na prezent nie jest łatwe, zwłaszcza gdy dysponuje się ograniczonymi środkami. Jeśli jednak wiesz, że ćwicząca osoba, niezależnie od wieku, nie posiada jeszcze zegarka z funkcją liczenia kroków czy spalanych kalorii, sprezentowanie jej zegarka Xonix z funkcją krokomierza, pulsometrem i opcją pomiaru wskaźnika BMI, może być strzałem w dziesiątkę. Zegarki tej marki są tanie, a ich oryginalny wygląd powinien przypaść do gustu wielu miłośnikom stylu retro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here