Jeszcze niedawno najczęściej wybieranym środkiem transportu z Polski do Anglii był samolot. Tanie linie lotnicze stały się popularne dzięki stosunkowo niedrogim biletom i bogatej ofercie połączeń. Chociaż tradycyjne przewozy do Anglii były szeroko dostępne, nie były bardzo popularne. Sytuacja jednak się zmienia.

Busy do Anglii

Busy z Polski do Anglii to rozwiązanie komunikacyjne, które ma wiele zalet szczególnie w realiach po pandemii. Linie lotnie poniosły dotkliwe straty, zwolnione zostały dziesiątki tysięcy pracowników. Szacuje się, że branża lotnicza potrzebować będzie ponad 3 lat na. Tymczasem firmy oferujące przewozy busem Polska Anglia nadal będą w stanie pełnić usługi w przystępnych cenach. Wielu podróżnych wybierających lot musi też poświęcić czas i pieniądze na dojazd z domu na lotnisko, na pokładzie samolotu znajduje się grubo ponad 200 osób, a w portach lotniczych zazwyczaj mijają się każdego dnia dziesiątki tysięcy podróżnych. Tymczasem przewoźnicy oferujący transport lądowy mają często gęstą sieć przestanków a w podróży towarzyszy nam o wiele mniej osób. W Polsce funkcjonuje 15 lotnisk oferujących pasażerskie loty komercyjne. Przedsiębiorstw oferujących busy z Polski do Anglii jest wielokrotnie więcej. Dzięki temu dla wielu podróżnych opcja przejazdu busem jest dużo bardziej dostępna.

Warto też pamiętać, że jazda busem wiąże się z dużo mniejszym stresem. Statystyki mówię, że 30% osób boi się latania, a blisko 50% odczuwa dyskomfort w czasie lotu. Dla tych osób podróż busem okazuje się zdecydowanie bardziej przyjemnym rozwiązaniem.

Transport paczek

Firmy świadczące usługi z zakresu przewozu osób do krajów zachodniej Europy bardzo często mają w swojej ofercie również transport towarów. Paczki do Anglii, Niemiec, Francji docierają zazwyczaj w ciągu 2-3 dni.
Podróż busem to tania i dostępna alternatywa dla osób planujących podróż do któregoś z krajów Europy Zachodniej. W najbliższym czasie taka opcja transportu prawdopodobnie będzie wybierana znacznie częściej niż miało to miejsce dotychczas.

Sprawdź ofertę na comfort-bus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here