Dagmara Bryzek o związku z Miśkiem Koterskim

Dagmara Bryzek pierwszy raz o związku z Miśkiem Koterskim. Nowa partnerka aktora zdradziła Jastrząb Post, jak rodziło się ich uczucie, i kto pierwszy wyznał miłość.

Michał Koterski przez długi czas związany był z Marcelą Leszczak. Aktor i modelka poznali się na jednej z branżowych imprez i od razu wpadli sobie w oko. Ich relacja rozwinęła się bardzo szybko. Był to jednak trudny związek, który kosztował ich sporo walki. Zakochani wiele razy schodzili się i rozstawali, dając sobie kolejne szansy. Gdy na świecie pojawił się ich synek – Fryderyk, sytuacja między nimi na chwilę się uspokoiła, nie trwało to jednak zbyt długo, a kolorowa prasa znowu informowała o kryzysie.

W końcu kilka miesięcy temu ostatecznie zakończyli relację. Pomimo usilnych starań ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Nie mieszkają już razem, a łączy ich jedynie wspólna opieka nad dzieckiem.

Dagmara Bryzek o związku z Miśkiem Koterskim. Pierwszy wywiad

Michał Koterski długo nie był singlem. Niedawno na swoim profilu na Instagramie pochwalił się pierwszymi zdjęciami z nową ukochaną. Partnerką Miśka jest 23-letnia Dagmara Bryzek. Para poznała się podczas pracy – na planie filmu Gdzie diabeł nie może tam babę pośle.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Dagmara opowiedziała o uczuciu, które ich połączyło oraz o tym, jak radzą sobie z ogromnym zainteresowaniem mediów:

Uczucie, którego nie planowaliśmy, ale pojawiło się siłą rzeczy. Wydaje mi się, że radzimy sobie z tym bardzo dobrze, na spokojnie. Bez żadnych większych emocji. Wspieramy się nawzajem, to jest najważniejsze. Dużo rzeczy wydarzyło się poza nami, ale wyszło tak, jak miało być.

Kto pierwszy powiedział, że kocha?

Nie pamiętam. Oboje w tym samym czasie, na trzy-cztery. Wspólnie. Wszystko razem.

Dagmara nie ukrywa, że miłości nie da się zaplanować:

Miśka jako aktora znałam wcześniej. Nie ma czego planować, wszystko jest lepiej zaplanowane niż sami byśmy to przewidzieli.

Trzymamy kciuki za ich związek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj