Dawid Woliński, Magda Gessler, Edyta Górniak

Słowa Edyty Górniak o pandemii wywołały wielkie poruszenie w mediach. Do sprawy odniósł się Dawid Woliński, który na ten temat rozmawiał z Magdą Gessler. 

Ostatni live Edyty Górniak na Instagramie nie przeszedł bez echa. Gwiazda przez trzy godziny poruszyła sporo tematów, w tym ten, który wywołuje w ostatnim czasie szczególnie dużo kontrowersji – COVID-19. Artystka podzieliła się z odbiorcami swoimi przemyśleniami na temat pandemii. Sugerowała między innymi, że Bill Gates chce szczepić ludzi, by przeprowadzić selekcję ludzkości i pozbyć się słabych jednostek, których planeta nie będzie za chwilę w stanie udźwignąć. Najwięcej emocji wywołały jednak słowa o statystach leżących w szpitalach zamiast chorych.

Dawid Woliński komentuje słowa Edyty Górniak o koronawirusie

Dawid Woliński, który miał okazję wielokrotnie współpracować z diwą, przygotowując dla niej kreacje na największe gale, skomentował temat w rozmowie z naszą reporterką podczas sobotniego live czatu. Projektant zdradził, że nie wgłębiał się w temat i nie do końca wie, jakie Edyta ma zdanie o pandemii. Dotarły do niego jedynie szczątkowe informacje, które przekazała mu Magda Gessler.

Słyszałem to od Magdy Gessler. Coś mi mówiła i przeczytałem to u siebie, że Edyta ma jakąś teorię spiskową. My sobie z Magdą plotkujemy co jakiś czas na różne tematy. To nie to, że Magda napisała do mnie, czy słyszałem, co powiedziała Edyta. Zapytałem: „co to za wpis zrobiłaś fałszujesz koleżanko”, a ona na to powiedziała, że po prostu słyszała taką wersję, ale to było 5 sekund rozmowy i tyle – przekonywał naszą reporterkę.

Juror Top Model prosił, by przekazać Edycie, że gdyby w szpitalach leżeli statyści, to byłaby to bardzo droga produkcja. Wziął pod uwagę stawki, jakie producenci płacą osobom robiącym tzw. tło. Podobno za dzień pracy można dostać do 500 złotych.

Gdyby w szpitalach leżeli statyści, to byłaby to bardzo droga produkcja. Tylu statystów, nawet każdemu 500 zł za leżenie to produkcja pożarłaby wszystkie budżety produkcyjne w Polsce. Trudno mi się na ten temat wypowiadać.

Woliński poznał Edytę na tyle dobrze, że wie, jak bardzo wrażliwą jest kobietą. Podziwia ją za siłę i wytrwałość w show-biznesie:

Wiem, że Edyta jest dużo bardziej wrażliwa niż większość ludzi i też może podatna, bo przez to, że wrażliwa to też podatna na różne sugestie. Mnie jest trudno się na ten temat wypowiedzieć, bo ja uwielbiam wrażliwe osoby i artystów. Bardzo cenię sobie Edytę, wiele lat utrzymywała się na rynku. Zawsze kobieta ma troszkę gorzej, bo facet jest grubo ciosany i mniej do siebie bierze te rzeczy. A ona do siebie zawsze to brała, była taka wrażliwa i delikatna.

Nasza rozmowa z Dawidem miała miejsce w dniu 48. urodzin wokalistki, której gwiazdor przekazał bardzo oryginalne życzenia:

Edyta ma dzisiaj urodziny, więc chciałbym złożyć jej życzenia. Edytko, żeby Ciebie ten COVID-19 ominął jak najszerszym łukiem i nas wszystkich. I żeby się już skończył.

My tego również życzymy i sobie, i wam, i Edycie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj