Anna Popek

W ostatnim tygodniu lutego TVP zaprezentowało wiosenną ramówkę. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich zabrakło Anny Popek. Dlaczego nie wzięła udziału w wydarzeniu? Na to i inne pytania dziennikarka odpowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Anna Popek jest jedną z niewielu gwiazd, które mogą pochwalić się tak długim stażem pracy w Telewizji Polskiej. Dziennikarka związana jest ze stacją od lat 90. Na przestrzeni czasu miała okazję poprowadzić kilka flagowych formatów, które spotkały się z uznaniem ze strony widzów. Do 2016 roku była jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie, skąd odeszła z dnia na dzień. Obecnie współpracuje z TVP Info, gdzie prowadzi program Wstaje dzień.

Popek można zaliczyć do grona najpiękniejszych gwiazd szklanego ekranu w Polsce. Jej niewątpliwym atutem jest uroda, którą oczarowała niejednego mężczyznę. Dziennikarka nie narzeka na brak zajęć, ponieważ cały czas wywiązuje się z obowiązków zawodowych. Chętnie pokazuje się na branżowych imprezach, jednak nie pojawiła się podczas prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Udało nam się dowiedzieć, jaki był powód jej nieobecności.

Anna Popek nie pojawiła się na wiosennej ramówce TVP. Dlaczego?

8 marca jest dniem, który zapisze się na kartach historii Telewizji Polskiej. To właśnie w Międzynarodowy Dzień Kobiet rozpoczęto nadawanie nowego kanału – TVP Kobieta. Stacja kierowana jest głównie do pań i porusza tematykę lifestyle’ową.

Jak na razie premierowo wyemitowano 8 programów, które traktują między innymi o rozwoju zawodowym, florystyce, gotowaniu, podróżach z dzieckiem czy ziołolecznictwie. Wśród prowadzących znalazły się Marta ManowskaAgata Konarska, która jest związana z TVP Info. Czy Anna Popek dołączy do ekipy?

Na razie nie ma takich planów. Na razie jestem zajęta we Wstaje dzień w TVP Info. Chociaż jako kobieta pewnie miałabym coś do powiedzenia, jak każda z nas. Na razie mam plany własnego rozwoju. Wykonuje te obowiązki, które mi powierzono. Mam 14 razy dyżury we Wstaje dzień. To jest program poranny w TVP Info. Czyli muszę wstać o 4:00, żeby być o 6:00 na antenie. Potem odsypiam. Więc jestem dość mocno tym zajęta.

Dziennikarka nie pojawiła się na  prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjaśniła powody swojej nieobecności:

Byłam wtedy na zwolnieniu lekarskim. Nawet nie wiedziałam, że jest ramówka. Zgodnie z zaleceniem lekarskim, kurowałam się.

Jesteście fanami Anny Popek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj