Anna Powierza

Anna Powierza to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek serialowych. Sympatyczna gwiazda Klanu w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o przyczynach kryzysu w związku. Wszystko przez prace domowe?

Anna Powierza to aktorka, która od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Szerszej publiczności dała się poznać, gdy pojawiła się w telenoweli Klan, w której od ponad dwóch dekad wciela się w postać Czesi. Rola zdecydowanie otworzyła jej drogę do dalszej kariery. Od momentu pojawienia się w najdłużej emitowanym w Polsce serialu, nie może narzekać na brak zawodowych propozycji.

Gwiazda życie w blasku fleszy umiejętnie połączyła z macierzyństwem. W 2014 roku na świat przyszła jej córeczka Helena. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swojej mamy. Po rozstaniu z partnerem Ania i jej pociecha mieszkają tylko we dwie.

Dlaczego Anna Powierza rozstała się z partnerem?

Anna Powierza świetnie odnalazła się w macierzyństwie. Mimo że związek z ojcem jej córki szybko się rozpadł, to udało jej się odnaleźć w tej trudnej sytuacji. Nie tylko opiekuje się Helenką, ale też nie zrezygnowała z pracy. Cały czas chętnie angażuje się w nowe projekty.

Na plaży w Krynicy Morskiej odbyły się zawody Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover, podczas których spróbowała swoich sił w kite-surfingu. Oprócz tego w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała co nieco o… pracach domowych. Czy one mogą być powodem kryzysu w związku?

Biorąc pod uwagę, że mieszkam sama z moją córką i obie jesteśmy kobietami, to ciężko nam na jakiegoś konkretnego mężczyznę zwalić obowiązki domowe. Mój najlepszy zakup w życiu to był odkurzacz, który sam odkurza. I z jakiegoś powodu nazwałyśmy go Milusia czyli żeńskim imieniem. I muszę powiedzieć, że pewnie gdyby się nazywał Zdzisiek nie odkurzałby tak dokładnie, nie robiłby tego z takim zaangażowaniem jak robi to nasza Milusia. To jest najlepsze, co mogło mnie spotkać. I myślę, że gdybym miała ten odkurzacz wcześniej, to nie miałabym tak często kryzysu w związku.

Dziś Anna wie, że nie popełniłaby drugi raz tego samego błędu:

Nikt nie lubi sprzątać, nikt nie lubi odkurzać, nikt nie lubi mieć poczucia, że tylko on sprząta. A jeżeli zrzucamy to na jakieś maszyny, to jest łatwiej i wygodniej. I te kawałki życia, które moglibyśmy poświecić na sprzątanie, ale nie chce nam się tego robić, zastępujemy jednym kliknięciem. W związku z tym siłą rzeczy mamy więcej czasu na przyjemne rzeczy. I nawet ta świadomość, że wychodzisz z domu, wracasz, a masz coś odkurzone, posprzątane to już jest taka miła, że ktoś coś zrobił za ciebie.

Aktorka zdradziła także, że aktualnie jej serce jest zajęte:

Jestem bardzo zakochana. W tym zakochaniu nie mówię więcej na ten temat.

Życzymy szczęścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj