Cleo

Cleo rzadko pokazuje się w rozpuszczonych włosach. Gwiazda od początku kariery jest wierna kucykowi. Dlaczego? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Cleo swoją karierę zaczęła od występu w X-Factorze. Przygodę z programem zakończyła już na etapie castingu, ale tyle wystarczyło, by zwróciła na siebie uwagę producenta jej największych przebojów – Donatana. Mężczyzna od razu dostrzegł w wokalistce swoją muzę i odpowiedź na potrzeby słuchaczy.

Dlaczego Cleo nie nosi rozpuszczonych włosów?

Nieodłączną częścią wizerunku Cleo są wyraziste stylizacje i charakterystyczne uczesanie. Gwiazda od początku swojej kariery jest wierna kucykowi, który ozdabia wielobarwnymi chustkami. Rzadko kiedy możemy oglądać ją w innym wydaniu. Dlaczego? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Kucyk jest modny. Polecam – przyznała Cleo.

Grad komplementów spadł na gwiazdę, gdy pokazała się światu w rozpuszczonych włosach. Internauci zachwycali się odświeżonym wizerunkiem swojej ulubienicy, ale ona sama zapewnia, że nie pokaże się na scenie w takim wydaniu, a jeśli to zrobi, to tylko w bardzo uzasadnionym przypadku.

Cleo nie lubi występować w rozpuszczonych włosach z prostego porodu:

Pojawiałam się na scenie w rozpuszczonych włosach i nie polecam. Jestem osobą bardzo dynamiczną i rozpiera mnie energia. W momencie kiedy mam rozpuszczone włosy to wszystko mam we włosach, na buzi. Wszystko plącze się w mikrofon. Dramat. Więc ja jednak jestem zwolenniczką kuca, to jest bardzo wygodne.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj