Joanna Moro o karmieniu piersią

Joanna Moro często pokazuje na Instagramie, jak karmi córeczkę piersią. Opowiedziała, jakie ma na ten temat zdanie. Co na to młode mamy?

Joanna Moro oprócz tego, że jest znaną aktorką, to również jest mamą. Gwiazda w macierzyństwie odnajduje się doskonale. Razem ze swoim mężem Mirosławem Szpilewskim wychowują aż trójkę dzieci. Małżeństwo ma dwóch starszych synów – Mikołaja i Jeremiego, oraz najmłodszą córeczkę Ewę, która do rodziny dołączyła na początku roku.

Joanna Moro o karmieniu piersią

Aktorka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Codziennie na jej profilu pojawiają się nowe publikacje. Od jakiegoś czasu wielką gwiazdą jej social mediów stała się Ewa. Dumna mama nie ma przed swoimi fanami wielu tajemnic. Na jej profilu pojawiło się już kilka zdjęć, na których pokazuje, jak karmi swoją pociechę piersią.

View this post on Instagram

Trzymajcie się blisko i cieplutko mimo ogólnych zaleceń dystansu !!! Jest tak zimno na dworze … brrrrrr…Razem zawsze raźniej i przyjemniej , przynajmniej z najbliższymi ! ;))) , zeby nie było później , ze Moro namawia do złego 🤪 Napar rozgrzewający noście ze sobą wszędzie !!! Przyda się . Ja robię różne zależy co akurat mam w kuchni , ale polecam Wam – Głóg, dzika róże, goździki, cynamon , pieprz cayene, kurkumę, cytrynę, imbir, pomarańcze, pyłek pszczeli , olej z oregano , nagietek i inne różne zioła ( np czomber, szałwię , rumianek, melisę ) i Krol Miód!!!! No , a dla dzidziusia mleczko mamy wiadomo najlepsze ;))) #herbatkarozgrzewająca #zimnodziś #karmieniepiersią #sweter Fot. @eliana_photography_pl

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Na planie programu Jaka to Melodia?, Moro w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak ważna jest dla niej więź z córką i co ją buduje od pierwszych dni życia. Jej teoria nie wszystkim mamom może przypaść do gustu.

Jest tak, że niektóre kobiety nie mogą karmić piersią. Niektóre narzucają to, że one nie chcą karmić piersią, bo one chcą być niezależne i ta więź z matką nie jest istotna, można ją inaczej budować. Oczywiście, można ją inaczej budować, ale ja jestem za naturalnością. To karmienie jest naturalne, dobrze się czuję w naturalności. Są osoby, które mogą chodzić na obcasach, ściskać się mocno, mieszkać w mieście i kreować swoje życie. Ja totalnie jestem z tych osób naturalnych – lubię trawę, zieleń, jezioro. Cały czas pływam, więc dla mnie karmienie piersią jest naturalne, to jest najwygodniejszy sposób karmienia.

Joanna w karmieniu piersią dostrzega sporo plusów:

Nie muszę wstawać w nocy i robić tych butelek, nie muszę wyparzać. Uważam, że to jest najlepsze na odporność dla dziecka i uważam, że buduje to więź. Ja dzisiaj jestem dla dziecka niezastąpiona. Tylko przez to, że przynajmniej jestem jej jedzeniem.

Jak długo gwiazda Anny German planuje karmić córkę piersią?

Bez przesady. Ale dopóty, dopóki to będzie potrzebne mi i dziecku to tak.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here