Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zaczęła robić zawrotną karierę. W pewnym momencie jednak zdecydowała się na przerwę od show-biznesu. Zdradziła nam powody swojego zniknięcia. Są też dobre wieści.

Roksana Węgiel przez ostatnie dwa lata była największą nastoletnią gwiazdą i najbardziej obiecują wokalistką młodego pokolenia. Jej talent został odkryty w programie The Voice Kids. Muzyczne show oczywiście wygrała, co zaowocowało kolejnymi zawodowymi propozycjami. Młoda wokalistka z piosenką Anyone I Want To Be szturmem przeszła także przez polskie eliminacje do Eurowizji Junior. Podczas koncertu w Mińsku była bezkonkurencyjna. Zdobyła historyczne zwycięstwo dla naszego kraju i zyskała jeszcze większą sławę.

Roksana Węgiel o swojej przerwie w show-biznesie

W ostatnim czasie młoda gwiazda postanowiła nieco zwolnić. Na dłuższy czas zniknęła z show-biznesu. Nie pojawiała się na żadnych branżowych imprezach, zrobiła sobie przerwę od występów w telewizyjnych shows. Jak sama zdradziła, przyczyniła się do tego nie tylko pandemia koronawirusa i kilkutygodniowa kwarantanna. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

To jest w ogóle dla mnie rok wielkich zmian. Więc stąd wynika przerwa. Cały czas pracuję, nagrywam nowe piosenki, więc materiału będzie sporo. Nie mogę mówić o wszystkim, ale to były też moje decyzje. Myślę, że zaważą na plus w mojej przyszłości.

Roksana nie ukrywa, że praca na najwyższych obrotach i obecność na celowniku mediów kosztowały ją sporo emocji.

Byłam trochę zmęczona show-biznesem, ale nie robiłam przerwy z tego powodu. To wszystko się tak jakoś ułożyło, że miałam chwile wytchnienia. Za to jestem bardzo wdzięczna. Po prostu odżyłam przez tę kwarantannę, przez tę przerwę.

Kiedy możemy spodziewać się nowego singla od Roksany?

Mam nadzieję, że w listopadzie. Teraz wyszła piosenka Tajemnice, ale to faktycznie nie jest taki singiel, tylko piosenka do filmu. Myślę, że nowości ode mnie pojawią się w listopadzie, jak wszystko pójdzie dobrze.

To zdecydowanie wieści, które ucieszą fanów Roxie. Czekamy na premierę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj