Dominika Tajner

Dominika Tajner przekazała cudowne wieści. Jej rodzina właśnie się powiększyła. Jak na nowego domownika zareagował jej syn?

Dominika Tajner zyskała rozgłos jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Byli małżeństwem przez osiem lat. Rozwiedli się w marcu 2019 roku. Ostatnia rozprawa w sądzie trwała zaledwie 5 minut. Po rozstaniu udaje im się utrzymywać dobre relacje, choć są one dalekie od przyjacielskich.

Tajner już dawno zapomniała o Wiśniewskim. Obecnie skupia się na budowaniu szczęśliwego związku z tajemniczym Cypryjczykiem, którego imię zachowała dla siebie. Choć dzielą ich tysiące kilometrów, pozostają ze sobą w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rodzina Dominiki Tajner powiększyła się. O kogo?

Okazuje się, że nowa miłość to nie koniec dobrych wieści od Dominiki. Bizneswoman zdradziła reporterce Jastrząb Post, że niedawno jej rodzina powiększyła się o kolejnego domownika. I to zaledwie kilka dni po tym, jak Michał Wiśniewski został ojcem Falco Amadeusa.

Tajner zaadoptowała rozkosznego szczeniaka, który z miejsca skradł serca odwiedzających ją gości. Decyzję o przygarnięciu pupila podjęła w ciągu kilku minut:

Moja rodzina zdecydowanie się powiększyła. Mam cudowną sunię ze schroniska. Jest szczeniaczkiem. Trafiła do mnie przypadkowo. Zabrałam ją w taki straszny dzień, padał wtedy śnieg.

Suczka trafiła pod dach Dominiki dzięki Karolinie Pilarczyk, która jest jej podopieczną:

Karolina Pilarczyk do mnie zadzwoniła, mówi: „Domi, mam szczeniaczka, co teraz?”. Ja mam swoje psy. Mówię: „Dawaj, przywieź ją do mnie”. Jak ją zobaczyłam ja i mój syn to była miłość od pierwszego wejrzenia. Tak też powiększyłam rodzinę o szczeniaczka.

Wybór imienia dla psa nie był łatwy. Dominika i jej syn Maksymilian długo nie mogli w tej kwestii dojść do porozumienia:

Nazywa się Nela. Miała nadawane trzy imiona, jakoś nie mogliśmy się z synem zgodzić.

Mamy nadzieję, że historia Dominiki zainspiruje innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj